noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون سامسونگ 49 اینچ Q6F 4K Smart QLED

نویسنده: samsung.com ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۷ ب.ظ مشاهده: ۴۸۱ بار
تلویزیون سامسونگ 49 اینچ Q6F 4K Smart QLED

تلویزیون سامسونگ 49 اینچ

رنگ‌های خالص در طیف کامل رنگ‌های موجود را با تلویزیون سامسونگ 49 اینچ Q6F 4K Smart QLED تجربه کنید. 
49-q6f-qled-4k-ultra-hd-1
تمامی رنگ‌ها را در آخرین فیلم‌ها ببینید. بالغ بر یک بیلیون رنگ و سایه در تلویزیون سامسونگ 49 اینچ زنده می‌شوند.
49-q6f-qled-4k-ultra-hd-2
تنها دستگاه‌های QLED سامسونگ توانایی ارائه‌ی صد درصد حجم رنگ را دارند که باعث می‌شود از تجربه‌ی تماشای فیلم استثنایی برخوردار شوید و شما را قادر می‌سازد که تا مسابقات ورزشی را به گونه‌ای نگاه کنید که انگار خودتان در ورزشگاه نشسته‌اید.
سرانجام تلویزیونی که در طی روز و شب کنتراستی غنی همراه با انعکاس نور بسیار پایین برای تجربه‌ای عالی در هر شرایط نوری را ارائه می‌دهد. دیگر هرگز حتی یک لحظه از ورزش مورد علاقه‌ی خود را، حتی در حالتی که آفتاب از پنجره‌ی خانه به داخل می‌تابد، از دست ندهید. 
49-q6f-qled-4k-ultra-hd-3
تنها سامسونگ است که با تکنولوژی HDR 1000 جزئیاتی استثنایی در همان حدی که سازنده‌ی تصاویر می‌خواهد در اختیارتان قرار می‌دهد. هیچ گاه جزئیات دقیق صحنه‌ای تاریک و پر از سایه‌ی فیلم‌های ترسناک و یا نورهای خیره کننده‌ی فیلم‌های پر زرق و برق را از دست نخواهید داد.
49-q6f-qled-4k-ultra-hd-4
و سرانجام دستگاهی که آن صفحه‌ی سیاه بزرگ را از خانه‌هایتان حذف می‌کند و به طور بسیار ظریفی توسط حالت Ambient Mode با دکوراسیون و فضای پذیرایی‌تان همخوان و هماهنگ می‌شود.

تلویزیون سامسونگ 49 اینچ با طراحی پشت منحصر به فرد خود طراحی‌ای شکیل و بدون سیم را برایتان فراهم می‌نماید. پایه‌ی پشتی Q6F به شما اجازه می‌دهد که کابل‌های خود را از درون آن رد کرده و تمامی سیم‌های خود را از دید پنهان نمایید تا طراحی و شمایل زیبای دستگاه دست نخورده باقی بماند.
تلویزیون خود را نامرئی کنید. حالت Ambient Mode اتاق نشیمن شما را با محتواهای دکوراتیو، اطلاعات مفید و عکس‌های شخصی خودتان، ارتقا می‌دهد و با کپی‌برداری و هماهنگ شدن با بافتار دیواری که دستگاه بر روی آن نصب شده است آن را کاملا نامرئی می‌سازد.

 

نظر خودتان را ارسال کنید