noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون سامسونگ 43 اینچ عمودی

نویسنده: sammobile.com ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱ ق.ظ مشاهده: ۴۵۷ بار
تلویزیون سامسونگ 43 اینچ عمودی

تلویزیون سامسونگ 43 اینچ عمودی

تلویزیون سامسونگ 43 اینچ عمودی : بخش تلویزیون سازی سامسونگ اخیراً بسیار نوآور و آزمایشگاهی ظاهر شده است. از تلویزیون های چند تکه ی دیواری گرفته تا تلویزیون هایی با قاب های هنری، این کمپانی دائماً طرح های جدید و ویژگی های نوین ارائه داده تا در بازار تلویزیون رقابت کند. پیرو نوآوری های خلاقانه اش، حالا برای نسلی که معتاد به تلفن همراه هستند، تلویزیون های عمودی خانگی عرضه کرده است. 
تلویزیون سامسونگ 43 اینچ عمودی سیرو نامگذاری شده که در زبان کره ای به معنی عمودی است. این دستگاه دارای صفحه نمایش 43 اینچی QLED ، اسپیکرهای 60 وات به همراه تمام ویژگی های تلویزیون های هوشمند این کمپانی مثل Bixby و انعکاس تصویر  می باشد. این کمپانی ادعا کرده تلویزیون های عمودی برای نشان دادن محتوای تلفن همراه مناسب هستند؛ این دلیل ممکن است منطقی باشد اما نه آنقدر که ساخت تلویزیون به صورت عمودی را توجیه کند. 
خوشبختانه تلویزیون سامسونگ 43 اینچ عمودی قابلیت این را دارد که بچرخد و به صورت افقی مثل تلویزیون های دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.  خاصیت چرخش این تلویزیون سبب می شود مشتریان آینده نگر خواهان آن باشند چرا که در حال حاضر تلویزیون دیگری این قابلیت را ندارد. به این علت که در هر دو حالت عمودی و افقی قابل استفاده است، خریداران هیچ چیزی از دست نمی دهند. 
43-inch-vertical-tv-1

سیرو تا آخر ماه جاری در کره ی جنوبی عرضه می شود. قیمت آن 189000 ون خواهد بود. سامسونگ اعلام نکرده که این تلویزیون در کشورهای دیگر عرضه خواهد شد یاخیر، و اگر عرضه می شود چه زمانی این اتفاق می افتد. در کنار تلویزیون عمودی، سامسونگ سریف و فریم را هم در اندازه های بیشتر عرضه خواهد کرد تا مشتریان بیشتری به سمت خود جذب کند. 
هان جونگ هی، مدیر کسب و کار تصویری در سامسونگ گفت:«سامسونگ به عرضه ی تلویزیون برای سلایق مختلف ادامه خواهد داد. ما خارج از چارچوب فکر می کنیم تا بتوانیم صفحه های متنوع تر برای مصرف کنندگان متفاوت عرضه کنیم.»
43-inch-vertical-tv-2
 تلویزیون سامسونگ 43 اینچ عمودی

نظر خودتان را ارسال کنید