noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون سامسونگ 2019 مجهز به iTunes و Airplay 2 خواهند بود

نویسنده: sammobile.com ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱ ق.ظ مشاهده: ۴۱۶ بار
تلویزیون سامسونگ 2019 مجهز به iTunes و Airplay 2 خواهند بود

تلویزیون سامسونگ 2019

تلویزیون سامسونگ 2019 : شاید این تغییرات را در تلویزیون های سامسونگ انتظار نداشته باشید ، اما تلویزیون های هوشمند آینده ی سامسونگ مجهز به iTunes و Airplay 2 خواهند بود. سامسونگ اعلام نموده تلویزیون سامسونگ 2019 این شرکت دارای پشتیبانی از فیلم های قرار گرفته در iTunes و Airplay 2 خواهند بود و در بهار سال 2019 عرضه خواهند شد. این رخدادی مهم می باشد بدین لحاظ که این قابلیت ها فقط در تلویزیون های سامسونگ به صورت انحصاری قرار گرفته و در 120 کشور دنیا قابل استفاده خواهند بود.  
 
تلویزیون سامسونگ 2019 مجهز به iTunes و Airplay 2 خواهند بود 
samsung-tv-airplay-2 
چرا این اتفاق حائز اهمیت است؟  بدین دلیل که این نخستین باری است که می توان از برنامه ی iTunes بر روی یک سیستم عامل خارجی استفاده نمود. علاوه بر این ، عجیب بودن این مساله کاملا واضح است ، شرکت های سامسونگ و اپل دو رقیب دیرینه هستند. این برنامه می تواند دسترسی به اطلاعات قرار داده شده در iTunes را برای محصول رقیب ، یعنی سامسونگ فراهم کند. علاوه بر این ، با استفاده این قابلیت ها به فیلم ها و موسیقی های قرار داده شده در iTunes و Airplay 2 توسط تلویزیون سامسونگ 2019 دسترسی داشت. 
 
البته انتخاب سامسونگ توسط اپل در این زمینه خیلی هم عجیب نباید باشد زیرا این دو شرکت در این بازار رقابتی ندارند. بسیاری فکر می کنند شرکت های اپل و سامسونگ همیشه با یکدیگر درگیر هستند اما اینطور نیست ، آن ها مدت هاست که در حال همکاری می باشند. سامسونگ بسیاری از تجهیزات را جهت تولید گوشی های آیفون را تا به امروز تامین نموده. 
 
سامسونگ دارای جایگاه مناسبی در بازار تلویزیون های هوشمند بوده و انتخابی مناسب برای اپل محسوب می شود. اپل قصد دارد این برنامه را در دیگر محصولات ، در آینده ای نزدیک قرار دهد.     
 

نظر خودتان را ارسال کنید