noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون سامسونگ میکرو ال ای دی موجب شگفتی خواهد شد

نویسنده: sammobile.com ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۰ ب.ظ مشاهده: ۳۷۳ بار
تلویزیون سامسونگ میکرو ال ای دی موجب شگفتی خواهد شد

تلویزیون سامسونگ میکرو ال ای دی موجب شگفتی خواهد شد 

تلویزیون سامسونگ میکرو ال ای دی : سامسونگ در نمایشگاه CES 2019 از تلویزیون های میکرو LED خود  رونمایی کرده و گفته که آن ها نمادی از آینده می باشند. این تلویزیون ها به صورت قطعه قطعه خواهند بود ، از این رو می توانید برای بزرگنمایی تصویر آن ها را به یکدیگر متصل و یا برای کوچک نمودن آن قطعه ها را از یکدیگر جدا کنید. 
 
این تلویزیون ها کاملا بی حاشیه بوده و میتوان آنها را به یکدیگر متصل نمود بدون اینکه خطی بر روی تصویر قرار ایجاد شود . این مشخصات فقط یک ادعا نیست و در ویدئویی که از نمایشگاه منتشر شده واقعیت این امر کاملا مشخص می باشد. علاوه بر افزایش سایز ، کیفیت تصویر این تلویزیون ها 10K اعلام شده که باور این میزان کیفیت کمی دشوار است . سامسونگ در نمایشگاه سال گذشته ، از نمونه ی 146 اینچی و اکنون قصد دارد در نمایشگاه 2019 از مدل 219 اینچ آن نیز رونمایی کد.
 
تلویزیون سامسونگ میکرو ال ای دی
البته نمی توان تلویزیونی با این ابعاد را به راحتی استفاده نمود و از این رو سامسونگ قصد دارد به زودی فروش مدل 75 اینچی آن ها را آغاز نماید. در حال حاضر تولید این نوع تلویزیون ها بسیار پر هزینه بوده و بی تردید قیمت آن ها نیز نجومی خواهد بود اما از جایی که همیشه قیمت استفاده از فناوری ها رو به کاهش بوده ، در آینده نیز به طور حتم  این تلویزیون ها با قیمت پایین تری عرضه خواهند شد که از اینرو بسیار هم مورد توجه قرار خواهند گرفت و به همین دلیل سامسونگ سرمایه گذاری هنگفتی در زمینه ی تولید تلویزیون های Micro LED انجام داده .
 

نظر خودتان را ارسال کنید