noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون جدید سامسونگ 8K با نوآوری های جدید

نویسنده: sammobile.com ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸ ق.ظ مشاهده: ۳۰۰ بار
تلویزیون جدید سامسونگ 8K با نوآوری های جدید

تلویزیون جدید سامسونگ 8k با نوآوری های جدید

تلویزیون جدید سامسونگ 8K : سامسونگ برای 13 سال پی در پی، موفق ترین سازنده ی تلویزیون جهان محسوب می شد. در تمام این سال ها غول تکنولوژی کره ای به کمک نوآوری ها و فناوری های جالب توجه، فروش تلویزیون هایش را بالا نگه می داشت. طراحی، وضوح رنگ و کیفیت تصویر سبب شد تلویزیون های سامسونگ محبوبیت جهانی داشته باشد. 

تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ
سامسونگ از سال 2006 با عرضه ی تلویزیون LCD، Bordeaux بازار تلویزیون را تحت تاثیر قرار داد. تلویزیون Bordeaux شالوده ی تحول در عرصه ی تولید تلویزیون بود. چند سال بعد، سامسونگ اولین تلویزیون با لبه های نورانی را قبل از تلویزیون های LED عرضه کرد. این تلویزیون ها کیفیت تصویر را دگرگون کردند. 
با فاصله ی کمی از آن ها، سامسونگ اولین تلویزیون سه بعدی LED را تولید کرد و دروازه های دنیای تصویر سه بعدی را گشود. این پیشرفت های چشمگیر با عرضه ی تلویزیون های هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت در سال 2011 ادامه پیدا کرد. اولین تلویزیون منحنی OLED در سال 2013، اولین تلویزیون انعطاف پذیر در سال 2014 و اولین تلویزیون با تصویر نقطه های کوانتومی در سال 2016، همگی نقاط عطف تولید تلویزیون توسط سامسونگ هستند. 
تلویزیون جدید سامسونگ 8K دارای پردازشگر کوانتوم است که می تواند هر تصویری را از هر منبعی به کیفیت 8k ارتقا دهد. این تلویزیون ها لذت تماشای تصویر را به اوج رسانده اند و سامسونگ را صدرنشین سازندگان تلویزیون کرده اند. 
سامسونگ تقریباً از صفر شروع کرد. این کمپانی اولین تلویزیون خود را که سیاه سفید بود، تقریباً پنجاه سال پیش تولید کرد. اما از آن پس نوآوری های انقلابی زیادی در عرصه ی فناوری تولید تلویزیون از خود نشان داد؛ مثل اولین شروع سریع در 1973، اولین تلویزیون زیست محیطی در 1993، اولین تلویزیون مسطح در سال 1998. در تصویر زیر می توانید دگردیسی تلویزیون سامسونگ را مشاهده کنید: 

نظر خودتان را ارسال کنید