noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون تاشو سامسونگ ، آیا ارزش ریسک و تولید دارد؟

نویسنده: sammobile.com ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۵۷۶ بار
تلویزیون تاشو سامسونگ ، آیا ارزش ریسک و تولید دارد؟

تلویزیون تاشو سامسونگ ، آیا ارزش ریسک و تولید دارد؟

تلویزیون تاشو سامسونگ : سامسونگ در نمایشگاه CES 2019 از تلویزیون های جدید هوشمند خود رونمایی کرد اما هیچ اطلاعاتی ارائه  و یا اشاره ای به تلویزیون تاشو سامسونگ نکرد و در واقع فقط یک اظهار نظر از یکی از مدیران آن در مورد این تلویزیون ها منتشر شده. کیم هیون سوک مدیر بخش لوازم خانگی سامسونگ گفته : "مشکل تلویزیون های تاشو ، تامین مالی است " 
 
تلویزیون های OLED سامسونگ به بازار نمی آیند 
شرکت رقیب سامسونگ ، LG روز گذشته از تلویزیون OLED تاشو خود در نمایشگاه CES 2019 در لاس وگاس رونمایی کردو توانست نظر بسیاری را به این محصول جدید جلب کند. این تلویزیونی نبود که این شرکت مدل اولیه ی آن را در سال گذشته به نمایش گذاشته بود،. این تلویزیون کاملا متفاوت بود و اعلام شده در ماه های آینده فروش آن آغاز خواهد شد. اما سامسونگ در خصوص تولید این تلویزیون ها و موفقیت در فروش آن ها اطمینان خاطر نداشته و اعتقاد دارد در بازار تقاضایی برای این تلویزیون وجود ندارد. 
 
آقای کیم در مورد این تلویزیون ها گفت : " من در خصوص تولید و توانایی رقابتی این تلویزیون ها در بازار مطمئن نیستم در حال حاضر سامسونگ تصمیمی به تولید اینگونه تلویزیون ها ندارد بدین خاطر که توجیه اقتصادی در تولید آن ها نمی بیند. سامسونگ در صورت دیدن پتانسیل کافی ، به بازار این تلویزیون ها خواهد پیوست. " 
 
علاوه بر این ، آقای کیم در ادامه نیز عنوان کرد سامسونگ تصمیمی به تولید تلویزیون های OLED ندارد و تمرکز این شرکت در زمینه ی تولید تلویزیون های QLED و Micro LED خواهد بود. 
 
سامسونگ 13 سال در مکان برترین تولید کننده ی تلویزیون و نمایشگر ها بوده و اخیرا با شرکت اپل در مورد استفاده از Airplay 2 قراردادی امضا نموده که بی تردید موجب افزایش فروش تلویزیون های هوشمند این شرکت در آینده خواهد شد. سامسونگ قصد دارد جهت افزایش فروش تلویزیون های هوشمند خود از هوش های مصنوعی Alexa و دستیار گوگل نیز استفاده نماید. تلویزیون های هوشمند آینده ی سامسونگ دارای ویژگی Remote بوده که توسط آن می توان کامپیوتر ها ، لپ تاپ ها و تبلت های متصل شده به آن را توسط کنترل از راه دور مدیریت کرد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید