noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون اسمارت سامسونگ با پشتیبانی هوش مصنوعی Alexa خواهند بود

نویسنده: sammobile.com ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰ ق.ظ مشاهده: ۱۷۶ بار
تلویزیون اسمارت سامسونگ با پشتیبانی هوش مصنوعی Alexa خواهند بود

تلویزیون اسمارت سامسونگ با پشتیبانی هوش مصنوعی Alexa خواهند بود

تلویزیون اسمارت سامسونگ : شاید فکر کنید تلویزیون های 2019 سامسونگ تنها قابلیت استفاده از هوش مصنوعی Bixby را داشته باشند که در واقع ضعیف تر از Alexa و دستیار گوگل است. اما بر اساس اخبار جدید ، تلویزیون های آینده ی سامسونگ دارای پشتیبانی دستیار هوشمند گوگل خواهند بود. سامسونگ اعلام نموده تلویزیون اسمارت سامسونگ مجهز به پشتیبانی از سه هوش مصنوعی خواهند بود. اما دلیل این تصمیم چیست؟ پاسخ ساده است ، هیچ تلویزیونی تا به حال مجهز به پشتیبانی از هوش مصنوعی نبوده و این می تواند فرصتی مناسب برای سامسونگ جهت در دست گرفتن بازار تلویزیون های هوشمند 2019 باشد.
 
در سال 2019 فقط تلویزیون اسمارت سامسونگ 2019 قابلیت تشخیص دستورات مخصوص هوش مصنوعی های Alexa و دستیار گوگل را خواهند داشت. جهت دستور دادن به تلویزیون های دیگر نیاز دارید تا اسپیکر هوشمندی را تهیه کنید و این در صورتی است که تلویزیون سامسونگ می تواند نقش اسپیکر Echo را برای Alexa و Google Home را برای دستیار گوگل ایفا نمایند. اما تلویزیون های سامسونگ با استفاده از بیکسبی دستورات را ترجمه کرده و به هوش مصنوعی های دیگر می فرستد. 
 
جهت دستورات دادن نیازی به فریاد زدن و نزدیک شدن به تلویزیون نخواهید داشت و با استفاده از کنترل می توان دستورات را به سادگی اعلام نمود. از دستیار های Alexa و دستیار گوگل می توان جهت روشن و خاموش نمودن ،انتخاب ورودی ها ، کنترل بلندی صدا و راه اندازی برنامه ها استفاده نمود. این ویژگی ها می توانند در آینده زندگی را به مراتب ساده تر کرده و همچنین از هزینه ی خرید اسپیکر هوشمند کاسته و در حقیقت نیاز به داشتن آن را از بین ببرند. سامسونگ هنوز اعلام نکرده که آیا این ویژگی به تلویزیون های قدیمی تر اضافه خواهد شد یا خیر. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید