noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون‌ های ۲۰۱۸ سامسونگ ؛ هم‌خوانی منحصر به فرد با دکور محیطی

نویسنده: ghatreh.com ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۴ ب.ظ مشاهده: ۵۰۶ بار
تلویزیون‌ های ۲۰۱۸ سامسونگ ؛ هم‌خوانی منحصر به فرد با دکور محیطی

تلویزیون‌ های ۲۰۱۸ سامسونگ ؛ هم‌خوانی منحصر به فرد با دکور محیطی

تلویزیون‌ های ۲۰۱۸ سامسونگ : سامسونگ الکترونیکس در رویدادی ویژه که در نیویورک برگزار شد به طور رسمی از تلویزیون‌ های ۲۰۱۸ سامسونگ رونمایی کرد. تلویزیون‌های جدید سامسونگ در ۱۱ مدل جدید پیش روی خریداران قرار می‌گیرند.
سامسونگ در رویدادی ویژه که به رونمایی از تلویزیون‌های مدل ۲۰۱۸ این شرکت اختصاص داشت جزئیات تازه‌ای را از تلویزیون‌های مدرن خود ارائه کرد. در بیانیه رسمی سامسونگ، اینچنین عنوان شده است:
 
سری جدید تلویزیون‌ های ۲۰۱۸ سامسونگ ما در واقع مجموعه‌ای از هوشمندترین و مدرن‌ترین محصولات را برای استفاده کاربران گرد هم آورده تا زیباسازی محیط را هم عملی سازد.

تلویزیون‌ های ۲۰۱۸ سامسونگ
television-samsung-002
در این رویداد، سامسونگ در کنار تلویزیون‌های مدل QLED جزئیاتی را هم از محصولات UHD، Premium UHD و محصولات با صفحه فوق‌العاده بزرگ ارائه کرد. مسئولان این شرکت به تشریح مجموعه‌ای از قابلیت‌های جذاب در این محصولات پرداختند که دست‌یابی به کیفیت تصویر فوق‌العاده را در کنار قابلیت‌های هوشمند و طراحی منحصر به فرد ممکن می‌سازد.
 
در میان قابلیت‌های جدید و جذاب در تلویزیون‌های مدل ۲۰۱۸ QLED سامسونگ می‌توان به مولفه‌هایی اشاره کرد که برای دست‌یابی به کیفیت تصویر بهتر و گزینه‌های بهبودیافته ارتباطی و به اشتراک‌گذاری محتویات در دسترس قرار گرفته‌اند. از جمله این گزینه‌ها می‌توان به Direct Full Array، قابلیت‌های هوشمند برپایه استفاده از دستیار دیجیتالی بیکسبی و گزینه ارتباطی جدید One Invisible Connection اشاره کرد.
 
به منظور متمایز کردن تجربه کاربران در استفاده از این سری جدید تلویزیون‌ها نیز قابلیت Ambient Mode به عنوان راهکاری مدرن درنظر گرفته شده است تا امکان ادغام تلویزیون در دکور منزل شما به نحوی جدید و قابل توجه ممکن شود.
 
سامسونگ گزینه‌هایی را هم برای مشتاقان تلویزیون‌های مدرن با صفحه‌نمایش فوق بزرگ درنظر گرفته است. از جمله این گزینه‌ها می‌توان به محصولاتی با صفحه‌نمایش ۷۵ اینچی یا بزرگ‌تر اشاره کرد. این اقدام در واقع پاسخی به تقاضای روزافزون مصرف‌کنندگان است. بدنیست بدانید به عنوان مثال در سال ۲۰۱۷ میلادی ۴۰ درصد از فروش تلویزیون‌های سامسونگ در بازار آمریکای شمالی را محصولات ۶۵ اینچی و بزرگ‌تر تشکیل داده‌اند. انتظار می‌رود امسال این رقم به ۵۰ درصد برسد.
television-samsung-003
در سری ۲۰۱۸ تلویزیون‌های سامسونگ شاهد عرضه ۱۱ مدل در دسته‌بندی تلویزیون‌های QLED، Premium UHD، UHD و بالاخره Ultra-Large Screen خواهیم بود که در ابعاد متفاوتی روانه بازار خواهند شد.
 
سامسونگ اعلام کرده محصولات جدید این شرکت از ماه آوریل روانه بازار خواهند شد اما انتشار قیمت این محصولات را به زمانی دیگر موکول کرده است.

نظر خودتان را ارسال کنید