noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تعمیر گوشی Note10 Plus 5G به سختی تعمیر Galaxy S10 می باشد

نویسنده: sammobile.com ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ ق.ظ مشاهده: ۳۹۳ بار
تعمیر گوشی Note10 Plus 5G به سختی تعمیر Galaxy S10 می باشد

تعمیر گوشی Note10 Plus 5G به سختی تعمیر Galaxy S10 می باشد

اکثر خریداران نوت 10 پلاس منتظر هستند تا دستگاه هایشان برایشان ارسال شود. اگر شما همچنان می خواهید اطلاعات بیشتری از نوت 10 به دست بیاورید، احتمالاً وجود مشکلات احتمالی در این دستگاه برای شما جذاب است. iFixit گوشی Note10 Plus 5G را باز کرده تا به شما نشان بدهد درون این فبلت چه می گذرد.. 
از آنجایی که مدل باز شده از 5G پشتیبانی می کند، تفاوت هایی میان آن با مدل LTE وجود دارد. جدا از این که مدل LTE فاقد تراشه ی 5G است، در سیستم خنک کننده ی این دستگاه هم تفاوت هایی وجود دارد. مدل 5G نوت 10 یک محفظه ی بخار دارد که دمای قطعات را متعادل نگه می دارد. استفاده از 5G بیشتر از 4G سبب بالا رفتن دمای گوشی می شود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
تعمیر گوشی Note10 Plus 5G
از آنجایی که نوت 10 پلاس هم دارای طراحی ساندویچ شیشه ای است، تعمیر کردن آن زیاد راحت نیست. درآوردن پنل شیشه ای پشت دستگاه نیاز به صبر و حوصله دارد و همچنین ابزارهایی مثل اهرم، فنجان مکنده و تفنگ حرارتی لازم است. برای جدا کردن صفحه نمایش هم باید گوشی کاملاً باز شود. 
از نقطه نظر مثبت،  iFixit ادعا می کند که تنها یک پیچ گوشتی برای باز کردن پیچ های گوشی کافی است. از دیگر سو باتری محکم به بدنه چسبیده است و از آنجایی که سیم ها از آنجا عبور کرده اند، جا به جا کردن باتری بسیار مشکل است. روی هم رفته،  iFixit برای سهولت تعمیر به گوشی Note10 Plus 5G  مثل S10 امتیاز 3 از 10 می دهد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید