noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تصاویر گوشی نوت 10

نویسنده: sammobile.com ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲ ب.ظ مشاهده: ۳۸۷ بار
تصاویر گوشی نوت 10

تصاویر گوشی نوت 10 : از آنجایی که گوشی Galaxy S10 سرانجام منتشر شد اکنون توجه‌ها به سوی گوشی Galaxy Note 10 معطوف شده است. تاکنون چیزهایی زیادی درباره‌ی این دستگاه گفته شده و حالا مجموعه‌ای تصاویر گوشی نوت 10 به تازگی توسط Phone Arena منتشر شده که می‌تواند به ما نشان دهد این گوشی به چه شبیه خواهد بود. هرچند مهم است توجه داشته باشید که این طرح‌ها هنوز تأیید نشده‌اند ـ این‌ها کانسپت‌هایی که بر اساس شایعات اخیر طراحی شده‌اند.
galaxy-note10-fantastic-1

تصاویر گوشی نوت 10 همانطور که گفتیم برخی از عناصر طراحی‌هایی که Phone Arena ترسیم نموده زیاد دور از واقعیت نیستند. برای مثال هر دو سیستم دوربین جلویی و عقبی برای سامسونگ تازگی ندارند و قبلا در گوشی‌های این شرکت مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در واقع بر اساس رندر دستگاه‌هایی که قبلا دیده‌ایم، Phone Arena با عطف توجه به طراحی گوشی Galaxy S10 راه را درست تشخیص داده است.
galaxy-note10-fantastic-2
علاوه بر این سامسونگ نمی‌خواهد دوباره از اول چرخ را اختراع کند! و این چیز خوبی‌ست چون این رندرها احتمال دارد دقیقا آن چیزی باشند که Galaxy Note 10 خواهد بود. با این حال این احتمال نیز وجود دارد که محصول نهایی چیزی کاملا متفاوت از این رندرها باشد و سامسونگ در واقع در حال کار بر روی گوشی‌ای است که عمیقا از گوشی Galaxy S10 متفاوت خواهد بود ـ اما تا زمانی که خبرهای بیشتری لو نرود هیچ چیزی را نمی‌توان با قطعیت ابراز داشت.

galaxy-note10-fantastic-3 تصاویر گوشی نوت 10

نظر خودتان را ارسال کنید