noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تصاویر گوشیهای سامسونگ S10 خیر از عرضه 3 نسخه ای این گوشی می دهد

نویسنده: theverge.com ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۱ ب.ظ مشاهده: ۴۴۹ بار
تصاویر گوشیهای سامسونگ S10 خیر از عرضه 3 نسخه ای این گوشی می دهد

تصاویر گوشیهای سامسونگ S10

تصاویر گوشیهای سامسونگ S10 : شرکت سامسونگ در ماه آینده کنفرانس رونمایی خود را برگزار خواهد کرد. انتظار می‌رود که در این کنفرانس یک نسخه‌ی کاملا کاربردی از گوشی تاشوی سامسونگ همراه با نسخه‌ی بعدی سری Galaxy S، S10 معرفی شود. عکسی که به تازگی به بیرون درز کرده نشان می‌دهد که این گوشی در سه نسخه‌ی S10E، S10، و S10+ عرضه خواهد شد.

تصاویر گوشیهای سامسونگ S10
از پاییز گذشته تاکنون شایعات زیادی درباره‌ی این سه نسخه‌ی Galaxy S10 منتشر شده است. نسخه‌های S10 و S10+ با صفحه‌ی OLED خمیده، پانچ دوربین سلفی و اسکنرهای اثر انگشت درون صفحه‌ای؛ و نسخه‌ی سوم (احتمالا S10E) که نسخه‌ی ارزان قیمت این سری خواهد بود و زرق و برق‌های دو نسخه‌ی دیگر را نخواهد داشت .
 در این شایعات همچنین به این اشاره شده است که سامسونگ در حال کار بر روی یک نسخه‌ی 5G از S10 برای عرضه در آمریکا است. در این عکس تازه که کاورهای سری S10 را نشان می‌دهد می‌توانید نسخه‌ی S10E را در سمت چپ، S10 را در وسط و S10+ را در سمت راست تصویر ببینید. نسخه‌ی S10 E دارای دو دوربین در پشت دستگاه است در حالی که دو مدل دیگر سه دوربین در پشت خود دارند. همچنین به نظر می‌رسد که S10+ دارای یک جفت دوربین جلویی که در شیار پانچ بزرگتری قرار گرفته‌اند باشد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید