noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تشخیص مدل گوشی سامسونگ به ساده ترین روش ممکن

نویسنده: samsungia ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵ ق.ظ مشاهده: ۳۰۱ بار
تشخیص مدل گوشی سامسونگ به ساده ترین روش ممکن

تشخیص مدل گوشی سامسونگ : شاید برایتان اهمیتی نداشته باشد که گوشی سامسونگ شما چه شماره ی مدلی دارد اما بی تردید دانستن آن ضرری ندارد و حتی در مواقعی میتواند به کمکتان نیز بیاید. دانستن این مدل می تواند زمانی کاربردی باشد که بخواهید برای دستگاه خود پشتیبانی دریافت کنید. علاوه اینکه می تواند در دریافت آپدیت نرم افزاری مناسب گوشی به کمک شما بیاید. 

نحوه تشخیص مدل گوشی سامسونگ

کسانی که تازه استفاده از برندی تازه را آغاز کرده اند با دانستن این اطلاعات می توانند کمک بزرگی را در استفاده از گوشی بدست آورند. توسط این شماره ی مدل افراد می توانند به راحتی ویژگی های تازه را با جستجو در اینترنت پیدا کنند. اما نحوه تشخیص مدل گوشی سامسونگ از روی این کد کاری مهم و به راحتی انجام پذیر است. 
یکی از ساده ترین کارها این است که گوشی خود را چرخانده و پشت درب آن را ببینید. این شماره باید در پایین درب گوشی نوشته شده باشد زیرا کاری است که سامسونگ به طور معمول روی گوشی هایش انجام میدهد. این شماره باید در زیر عبارت Designed & Engineered by Samsung نوشته شده باشد. اگر نمی دانید که این شماره چگونه نوشته شده و نمی دانید چگونه آن را شناسایی کنید ، در ابتدای آن یک عبارت SM نوشته شده ، همانطور که در عکس زیر مشاده می کنید شماره ی مدل Galaxy S10 Plus به صورت  SM-N975F نوشته شده است.
 
اما اگر این شماره قابل خواندن نبود ، تراشیده شده بود و یا پوشیده شاید بهتر باشد این کار را به صورت نرم افزاری انجام دهید که انجام آن هم بسیار ساده است. کافیست به منوی Settings گوشی رفته از قسمت About Phone آن را پیدا کنید. در آنجا پیدا کردن شماره در مقابل Model Number کاری آسان خواهد بود. در این قسمت نام دستگاه شما نیز نوشته شده است.
 
سامسونگ ، تولید گوشی با باتری های جدا شدنی را متوقف کرده ، اما اگر گوشی شما قدیمی باشد و بدانید که باتری آن قابل تعویض است می توانید با خارج کردن باتری مدل آن را که در زیر جای باتری نوشته شده پیدا کنید. 
چرا بدست آوردن شماره ی مدل گوشی می تواند پر اهمیت باشد؟ 
اطلاع از کد گوشی های سامسونگ مانند دانستن رمز اصلی گاوصندوق است و همه ی اطلاعات در مورد گوشی در آن خلاصه شده است .تصور کنید با گوشی سامسونگ ای سر و کار دارید که هرگز قبلا آن را ندیده و حتی نام آن را نمی دانید. در اینجا دانستن نام مدل دستگاه تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد. 
شما میتوانید با اطلاع از این شماره بدانید که آیا برای گوشیتان آپدیت تازه ای ارائه شده یا خیر ، تنها کافیست شماره را در فضای مجازی جستجو کرده و در صورت بودن آپدیت آن را نصب کنید. اگر گوشی شما قدیمی است دانستن این شماره می تواند به شما بگوید که آیا اپلیکیشنی روی آن قابل استفاده است یا خیر.        
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید