noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تشخیص آهنگ آنلاین Bixby اضافه شد

نویسنده: sammobile.com ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶ ق.ظ مشاهده: ۵۲۳ بار
تشخیص آهنگ آنلاین Bixby اضافه شد

اخیرا به Bixby ویژگی جدید تشخیص آهنگ آنلاین Bixby اضافه شده است: اکنون می‌توانید از تشخیص آهنگ آنلاین Bixby بخواهید که درست مانند برنامه‌ی Shazam موسیقی‌ای که در اطرافتان پخش می‌شود را تشخیص دهد. هنوز مطمئن نیستیم که این ویژگی به خصوص چه وقتی به Bixby اضافه شده است؛ اما می‌توانیم تأیید نماییم که می‌تواند با درصد خطای خیلی کمی آهنگ‌های قدیمی و جدید را تشخیص دهد. البته این ویژگی هنوز زیاد سریع نیست و تقریبا 5 تا 15 ثانیه طول می‌کشد تا نام آهنگ را تشخیص دهد.
علاوه بر این هنوز مشخص نیست که سامسونگ برای این ویژگی از چه سرویسی بهره می‌گیرد؛ اما با توجه به مدت زمانی که تشخیص آهنگ طول می‌کشد می‌توان مطمئن بود که Shazam نیست. در هر حال، اگر می‌خواهید این ویژگی را امتحان کنید تنها کافی است که Bixby Voice را اجرا کرده و سپس در حالی که موسیقی در حال پخش شدن می‌باشد یکی از این دو دستور را بپرسید: What track is this یا What song is this. نگران این نباشید که Bixby Voice کلمات داخل آهنگ را نیز بشنود و با حرف‌های شما قاطی کند چون تا جایی که سوال شما را واضح و بلند بشنود می‌فهمد که قصد و هدفتان چیست.
چنین ویژگی‌ای تنها به Bixby محدود نیست. سرویس Google Search نیز می‌تواند چنین کاری برایتان انجام دهد و از آنجایی که گوگل برای تشخیص آهنگ نیازی به فرمان صوتی ندارد نسبتا هم عملکرد بهتری دارد و اگر پس از آنکه دکمه‌ی voice search را بزنید موسیقی را بشنود به طور خودکار گزینه‌های موجود را برایتان می‌آورد. البته، ممکن است سامسونگ بعدا چنین ویژگی‌ای به Bixby اضافه نماید و سرعت تشخیص را نیز بالاتر ببرد.

bixby-identify-2
 

تشخیص آهنگ آنلاین Bixby

نظر خودتان را ارسال کنید