noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تست سلامت باتری ایفون توسط شرکت انگلیسی خبر از دروغگویی اپل میدهد

نویسنده: 91mobiles.com ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۴ ب.ظ مشاهده: ۲۶۵ بار
تست سلامت باتری ایفون توسط شرکت انگلیسی خبر از دروغگویی اپل میدهد

تست سلامت باتری

تست سلامت باتری : شرکت اپل توسط شرکت ناظر انگلیسی ?Which به فریب دادن کاربرها در مورد میزان باتری های آیفون متهم شده. این شرکت ناظر،  9 مدل آیفون مختلف را مورد تست باتری قرار داده که همه ی آنها بدون هیچ استثنایی عملکردی پایین تر از حد انتظار و چیزی که اپل اعلام کرده داشته و میزان باتری که از 51 تا 18 درصد اعلام کرده اند کاملا غلط بوده که این میزان اطلاعات غلط به نمایش درآمده در گوشی iPhone XR از دیگران گوشی ها بیشتر بوده. 
در تست سلامت باتری گوشی iPhone XR در زمان استفاده و برقراری تماس 16 ساعت و 32 دقیقه قابل استفاده بوده و این با رقم 25 ساعتی که اپل عنوان کرده تفاوت بالایی دارد. اما شرکت اپل در رابطه با این اتهام به وب سایت Business Insider گفته : " ما با دقت بالایی محصولات خود را مورد تست و ارزیابی قرار داده و از تمامی اطلاعاتی که در مورد میزان باتری آن ها داده شده حمایت کرده و آنها را تایید می کنیم. دستگاه های ساخته شده ی ما با ارتباط کامل میان سخت افزار و نرم افزار با دقتی بالا مهندسی و طراحی شده تا میزان مصرف باتری را با دقت بالا مدیریت کنند و روش تستی که در دستگاه های خود استفاده می کنیم کاملا استاندارد و هوشمندانه می باشد." 
 
نکته ی عجیب این است که شرکت ناظر انگلیسی در تست های انجام شده بر روی گوشیهای سونی به جواب هایی کاملا متفاوت دست یافته. در تستی که بر روی گوشی Xperia Z5 Compact انجام شده ، این گوشی در یک مرتبه شارژ توانسته 26 ساعت مورد استفاده قرار گیرد و این در حالی بوده که این شرکت گفته که باتری این گوشی از 17 ساعت شارژ پشتیبانی خواهد کرد. این مساله موجب شده تا تست انجام شده توسط شرکت Which زیر سوال رفته و از آنجایی که هیچ یک از روش های استفاده شده در گزارشات این شرکت عوان نشده اند شک بسیاری را برانگیخته و باید دید در آینده چه نتیجه ای در مورد این گزارشات و صحت آنها اعلام خواهد شد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید