noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تست سرعت سامسونگ Galaxy S10 5G

نویسنده: gsmarena.com ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵ ق.ظ مشاهده: ۴۳۲ بار
تست سرعت سامسونگ Galaxy S10 5G


تست سرعت سامسونگ Galaxy S10 5G

روز پنج شنبه، سامسونگ Galaxy S10 5G با قیمت 1300 دلار به فروش گذاشته شد. جورج کورونیوس، نماینده ی وریزون، آزمایش سرعت اولین تلفن هوشمند 5G را منتشر کرد. در تست سرعت  سامسونگ Galaxy S10 5G در شبکه ی وریزون از مرز 1 گیگابایت رد شد. در طول مدت تست، جولیان چوکاتو توانست یک برنامه را به طور کامل در 26 ثانیه  و Sneaky Pete را در 93 ثانیه دانلود کند. 

فروش Galaxy S10 5G آغاز شد

توییت جورج کورونیوس:«این سامسونگ Galaxy S10 5G در جلوی هتلی که در آن اقامت دارم است. تغییری که در یک ماه حاصل شده و حیرت انگیز است.»
بدون شک، سرعت آن شگفت آور است و این همان سرعتی است که کمپانی ها رویای رسیدن به آن را داشتند. اما همچنان 5G با وعده هایی که کمپانی ها به ما داده اند، فاصله دارد. 
به گفته ی Digital Trends گستره ی 5G اصلا بزرگ نیست. آنتن های موجود تنها یکی دو ساختمان را پوشش می دهند و راه زیادی وجود دارد تا مثل 4G همه جا گیر شود. همچنین پوشش در فضای داخلی ساختمان ها وجود ندارد و شما باید برای رسیدن به 5G از ساختمان خارج شوید. 
فرکانس پایین بهتر در ساختمان ها نفوذ می کند، و این چیزی است که  T-Mobile در مورد باند کوتاه 600 MHz LTE  خود تبلیغ می کرد. هرچه فرکانس بالاتر برود، گستره و نفوذ بدتر می شود. 5G وریزون از فرکانس 28 GHz  و AT&T از فرکانس 39 GHz استفاده می کنند، پس می توان تصور کرد که گستره و نفوذ این شبکه چه پدیده ای خواهد بود. 

گوشی سامسونگ S10 5G با شارژر فست شارژ

در حال حاضر 5G از بارگذاری پشتیبانی نمی کند. هم در S10 5G و هم در Moto Z3  فقط بارگیری با سرعت 5G امکان پذیر است و برای بارگذاری باید به LTE اکتفا کرد. 
این تازه شروع 5G است. در سال آینده شرایط 5G و ارتباطات بی سیم به شدت متحول خواهد شد.خیلی از کمپانی ها شروع به عرضه ی تلفن های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از 5G کرده اند. 
در حال حاضر S10 5G با قیمت 1300 دلار و  LG V50 5G و HTC 5G در بازار موجود هستند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید