noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تست استحکام گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

نویسنده: sammobile.com ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۴۳۵ بار
تست استحکام گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

تست استحکام گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

Galaxy Note 10 یک شاهکار مهندسی شده است که دارای فریم باریک فلزی است. این فریم فلزی زیبا در محل قرارگیری دکمه ها کمی پهن تر شده است. به طراحی این گوشی اصطلاحاً ساندویچ شیشه ای گفته می شود و جلوه ی هفت رنگ آن این طراحی را برجسته می سازد. اما استحکام گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ چقدر است؟ یک کانال معروف در یوتیوب به نام JerryRigEverything تلاش کرده تا به این پرسش پاسخ دهد و ویدیوی تست استحکام  نوت 10 پلاس 5G را منتشر کرده است.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


خوانندگانی که چیزی در مورد تست JRE نمی دانند، باید بدانند که این تست بسیار سخت است و کمتر دستگاهی تا به حال به سلامت به پایان تست رسیده است. در ویدیوی منتشر شده یک دستگاه  گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ 5G خط انداخته شده، با فندک سوزانده شده و خیلی تست های دیگر که احتمالاً دوست ندارید ببینید چه بلاهایی سر یک پرچم دار جدید آورده شده است و چشمان خود را می بندید. 
به نظر می رسد نوت 10 پلاس 5G از تست JRE سرفراز بیرون آمده است. پنل های شیشه ای پشت و جلوی دستگاه نسبت به خط و خش مقاوم هستند و هیچ اتفاق ناخوشایندی در این زمینه نمی افتد. اگر تست استحکام اس 10 پلاس در مورد این گوشی هم صدق کند، حتی با وجود خط و خش بر روی صفحه، حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش به خوبی کار می کند. 
این ویدیو همچنین نشان می دهد فریم Note 10+ از آلومینیوم و نه از استیل ضد لک ساخته شده است؛ البته سامسونگ خودش این مسئله را عنوان کرده بود. به هر حال به راحتی نمی توان این گوشی را خم کرد. در واقع در تست JRE این دستگاه اصلا خم نشد و این سوال ایجاد شد که فریم فلزی ظریف چطور این قدر استحکام دارد. 
اما در مورد S Pen نمی توان همین را گفت. بدنه ی این قلم پلاستیکی است. در این ویدیو می بینید که S Pen را می توان مثل یک مداد چوبی شکست. بنابراین هرگز S pen را روی مبل و کاناپه جا نگذارید و حواستان باشد پس از هر بار استفاده آن را سریع وارد دستگاه کنید تا هم سالم بماند و هم شارژ شود. 

نظر خودتان را ارسال کنید