noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تریلر جدید زامبی لند 2 منتشرشد؛ بیل مورای در آن حضور دارد

نویسنده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۰ ب.ظ مشاهده: ۳۰۷ بار
تریلر جدید زامبی لند 2 منتشرشد؛  بیل مورای در آن حضور دارد

قسمت بعدی کمدی ترسناک زامبی لند که در سال 2009 اکران شد، پس از یک انتظار طولانی از راه می رسد. تریلر زامبی لند 2 نشان می دهد، بیل مورای هنرپیشه ی برجسته در آن حضور دارد. این هنرپیشه ی  فرهیخته در یکی از سکانس های زامبی لند 2 دیده شده است؛ هرچند او در زامبی لند 1 در یک لحظه ی فراموش نشدنی کشته شد. 

زامبی لند 2

 
با در نظر گرفتن این واقعیت که گلوله به سینه ی مورای برخورد کرده و او در قسمت اول جوان تر بوده است، داستان زامبی لند 2 باید به قبل از زامبی لند 1 مربوط شود: مثلاً قبل از زمانی که زامبی ها دنیا را به زانو درآورده باشند. بازی او در زامبی لند بسیار محبوب بود و احتمالاً به همین دلیل از او در زامبی لند 2 هم استفاده شده است. 
کارگردان زامبی لند، روبن فلیشر در مصاحبه ای با نشریه ی توتال فیلم به بازی مورای در قسمت بعدی زامبی لند اشاره کرده است. باید منتظر و ماند و بازی مورای را در فیلم دید. این کارگردان گفت:«من عاشق بازی مورای در زامبی لند شدم. نمی دانم مخاطبین تا چه حد پیگیر این فیلم هستند اما اگر تا آخر پیگیری کنند، احتمالاً چیز خاص و متفاوتی خواهند دید.» 
در تریلر زامبی لند بازیگران در زامبی لند 1 و 2 نشان داده می شوند. همچنینم چیزهای جدیدی که به دنیا اضافه شده است نیست به نمایش درمی آید. این داستان 10 سال بعد از آخرالزمان اتفاق می افتد. در یک سکانس از فیلم مورای با یک هوش مصنوعی به نام روکر صحبت می کند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


 

    نظر خودتان را ارسال کنید