noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ترفند های گوشی سامسونگ S10

نویسنده: androidresult.com ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۰ ب.ظ مشاهده: ۵۴۳ بار
ترفند های گوشی سامسونگ S10

ترفند های گوشی سامسونگ S10
1- چرخش صفحه
این یک ویژگی بسیار مفید است و زمانی به درد می‌خورد که چرخش صفحه را از بخش پنل اعلانات غیرفعال کنید چون نمی‌خواهید صفحه به صورت اتفاقی بچرخد؛ اما هنوز می‌خواهید که محتواهای خود را در حالت landscape ببینید. هنگامی که در این حالت گوشی را بچرخانید آیکونی کوچک در پایین صفحه ظاهر می‌شود. این آیکون به شما پیشنهاد می‌دهد که تصویر تنها برای این برنامه‌ی خاص بچرخانید. پس از آن هر بار که برنامه‌ی مورد نظر را اجرا کنید صفحه به صورت خودکار خواهید چرخید. سایر برنامه‌ها در همان حالت عادی و بدون چرخش صفحه اجرا خواهند شد. این ویژگی بخش خاصی برای فعال سازی ندارد و هنگامی فعال می‌شود که حالت چرخش صفحه را در پنل اعلانات خاموش کرده باشید.

ترفند های گوشی سامسونگ S10

 
2- گوشی را بردارید تا بیدار شود!
دومین ویژگی جذاب بیدار شدن گوشی با برداشتن آن و ترکیب این ویژگی با سایر ویژگی‌هاست. می‌توانید جسچر Lift to Wake را در قسمت تنظیمات گوشی در بخش Advanced features >> Motions and gestures پیدا کنید. زمانی که این حالت را فعال کنید قادر خواهید بود که صفحه را با برداشتن گوشی از روی زمین یا میز و یا خارج کردن آن از جیب خود روشن کنید بدون اینکه نیازی باشد که هیچ دکمه‌ای را بزنید. اگر این ویژگی را با یک اسکن هوشمند که به شما اجازه‌ی فعال سازی اسکن در حالتی که صفحه روشن است را بدهد ترکیب نمایید خواهید توانست که با برداشتن گوشی به طور خودکار آن را قفل نمایید.
ترفند های گوشی سامسونگ S10
3- قفل صفحه‌ی اصلی 
سومین ویژگی به قفل کردن صفحه مربوط می‌شود که بدین معنی‌ست که شما به طور اتفاقی برنامه‌های خود را به جایی دیگر منتقل و یا آنها را حذف نمی‌کنید. برای فعال کردن این ویژگی به قسمت تنظیمات گوشی رفته و سپس وارد بخش Display >> Home Screen شوید و پس از آن حالت lock screen را فعال نمایید. بدین ترتیب دیگر نگران این نخواهید بود که برنامه‌هایتان از صفحه‌ای اصلی جابه‌جا شوند و یا حذف شوند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید