noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ترفندهای مختلف استفاده از گوشی سامسونگ گلکسی ای 10

نویسنده: samsungia ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۳۰۹ بار
ترفندهای مختلف استفاده از گوشی سامسونگ گلکسی ای 10

یکی از مشکلاتی که کاربران گوشی سامسونگ گلکسی ای 10 با آن مواجه هستند هشدار Application Stopped working می باشد و در این مقاله می توانید چگونگی رفع آن را بیاموزید.

ترفندهای مختلف استفاده از گوشی سامسونگ ای 10

پیش از انجام هر کاری طبق قوانین استفاده از دستگاه های الکترونیکی باید گوشی سامسونگ ای 10 را به مدت یک دقیقه خاموش کرده و سپس به ادامه ی انجام کار بپردازید. اگر انجام این کار به درست شدن گوشی شما کمک نکرد باید به منوی Settings گوشی هوشمند خود رفته و پس از انتخاب Application manager روی اپلیکیشنی که دچار مشکل شده بزنید. پس از اینکه اپلیکیشن را انتخاب کردید می توانید از بین Clear Cache و Clear Data یکی را انتخاب کنید که می تواند به شما در حل مشکل کمک کند. 
 
یکی دیگر از روش هایی که راهکار بسیاری از مشکلات گوشی های هوشمند نیز می باشد انجام Reset Factory یا بازگردانی به تنظیمات کارخانه است. البته شاید بدانید که با انجام این کار تمامی اطلاعات روی گوشی شما پاک می شود و اگر برای شما اطلاعات ذخیره شده در گوشیتان اهمیت بالایی دارد باید پیش از انجام این کار آنها را در داخل کامپیوتر ذخیره کنید و به اصطلاح نسخه ی پشتیبانی آنها را تهیه نمایید. 
 
اگر پس از انجام این کار و نصب دوباره ی اپلیکیشن همچنان مشکل باقی ماند ، تنها نشان از یک چیز دارد و آن عدم همخوانی اپلیکیشن با سیستم عامل و یا مدل گوشی شماست که آخر خط استفاده یا سعی در استفاده ی شما از آن می باشد وب اید اپلیکیشنی مشابه و جایگزینی را پیدا کنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید