noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تبلت های جدید سامسونگ با چه حافظه ای ارائه خواهند شد ؟

نویسنده: sammobile.com ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۴۸۷ بار
تبلت های جدید سامسونگ با چه حافظه ای ارائه خواهند شد ؟

تبلت های جدید سامسونگ با چه حافظه ای ارائه خواهند شد ؟
تبلت های جدید سامسونگ : با توجه به خبری که به تازگی منتشر شده سامسونگ قصد دارد یک تبلت پیشرفته را با مدل استاندارد دارای حافظه ی 128 گیگابایت به بازار ارائه نماید. این نشان میدهد که سامسونگ میلی به استفاده از حافظه های 64 گیگابایت در سری پرچمداران و دستگاه های پیشرفته ی خود ندارد. این شرکت کره ای عدم تمایل به استفاده از حافظه ی 64 را نخستین بار در نوت 9 نشان داد و آن را با حافظه ی پایه ی 128 گیگابایت و 512 گیگابایت ارائه نمود و سپس همین رویه را در S10 ادامه داد و اکنون به نظر می رسد که قصد نداشته باشد تبلت پرچمدار تازه ی خود را با آپشن 64 گیگابایتی ارائه کند. 
خب شاید اکنون کنجکاو شده باشید که چه تبلتی با این ویژگی ارائه خواهد شد ، در واقع سامسونگ می خواهد دو تبلت پرچمدار را که با کد نام های SM-T860 و SM-T865 ثبت شده اند را به عنوان مدل های LTE و Wifi ارائه نماید. هنوز نام این تبلت مشخص نشده اما از آنجایی که تبلت پرچمدار آینده ی سامسونگ می باشد می توان انتظار داشت با نام Galaxy Tab S5 ارائه شود. تفاوت زیادی در کد نام های این دستگاه ها با Tab S4 دیده می شود از این رو می توان حدس زد که ، حذف شدن آپشن 64 گیگابایتی بزرگترین تغییر اعمال شده در آنها نباشد. 
اما تمامی این ها احتمالات بوده و مشخصات فنی آنها هنوز بر روی هیچ یک از وب سایت های بنچمارک دیده نشده و نمی توان مطمئن بود که با چه سخت افزاری ارائه خواهند شد. تنها در یک وب سایت اشاره شده که این تبلت های جدید سامسونگ با حافظه ی 256 گیگابایت نیز قابل تهیه خواهند بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید