noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تبلت سامسونگ S3 و گوشی Galaxy S7 و گوشی Galaxy A5 در صف دریافت نسخه جدید اندروید

نویسنده: ghatreh.com ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۶۱۱ بار
تبلت سامسونگ S3 و گوشی Galaxy S7 و گوشی Galaxy A5 در صف دریافت نسخه جدید اندروید

تبلت سامسونگ S3 و گوشی Galaxy S7 و گوشی Galaxy A5 در صف دریافت نسخه جدید اندروید

تبلت سامسونگ S3 : سامسونگ با اتمام پروژه  بررسی و عرضه نسخه آزمایشی اندروید اوریو برای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، حالا طیف جدیدی از گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی را در صف دریافت این به روزرسانی جدید قرار داده است.
 
باورکردنی نیست که شرکتی مانند سامسونگ که سهم قابل توجهی را از بازار گوشی‌های هوشمند به خود اختصاص داده هنوز هیچ یک از دستگاه‌های اندرویدی خود را به جدیدترین نسخه این سیستم‌عامل به روزرسانی نکرده است. با وجود این، به نظر می‌رسد در زمانی نه چندان دور، این شرایط تغییر خواهد کرد. تغییر شرایطی که عرضه اندروید اوریو را نه‌تنها برای پرچمداران این برند بلکه برای گوشی‌های هوشمند قدیمی‌تر نیز به همراه خواهد داشت.
 
خبر خوب اینکه به نظر می‌رسد سامسونگ تمرکز روی توسعه نسخه آزمایشی Android 8.0 Oreo ویژه گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را به پایان رسیده و احتمالاً در یکی دو هفته آینده شاهد عرضه نسخه نهایی و پایدار این به روزرسانی برای دو محصول یادشده خواهیم بود.
 
حالا که سامسونگ توسعه اندروید اوریو را برای جدیدترین پرچمدارهای خود به پایان رسانده، زمان آن رسیده تا روی گوشی‌های هوشمند قدیمی‌تری که شرایط دریافت این به روزرسانی را دارند متمرکز شود. در این راستا بدنیست بدانید وب‌سایت SamMobile مدعی شده متخصصان کره‌ای فرایند آماده‌سازی اندروید اوریو را برای طیف قابل توجهی از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی خود کلید زده‌اند.
 
همان‌طور که انتظار داشتیم Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge محصولات بعدی سامسونگ خواهند بود که پس از پرچمدارهای سری گلکسی اس ۸ این شرکت، به روزرسانی اندروید اوریو را دریافت خواهند کرد. در کمال تعجب، سامسونگ گوشی‌های هوشمند Galaxy A3 و Galaxy A5 (2017) را هم لیست کرده تا در موج دوم به روزرسانی‌های نرم‌افزاری، آپدیت اندروید اوریو را دریافت کنند.
 
در نهایت امر، جدیدترین تبلت سامسونگ S3 هم به زودی به روزرسانی اندروید اوریو را دریافت خواهد کرد. اگرچه قرارگرفتن این محصولات در لیست دریافت به روزرسانی نسخه جدید اندروید خبر خوشی به نظر می‌رسد اما معمولاً فرایند آزمایش و بررسی تا عرضه نسخه نهایی به روزرسانی‌های اندرویدی شرکت سامسونگ، زمان‌بر خواهد بود.

نظر خودتان را ارسال کنید