noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تبلت سامسونگ 5G نخستین تبلت با تکنولوژی جدید در جهان

نویسنده: sammobile.com ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹ ق.ظ مشاهده: ۳۵۴ بار
تبلت سامسونگ 5G نخستین تبلت با تکنولوژی جدید در جهان

بی تردید با اطلاعات تازه ای که از مرکز ثبت محصولات الکترونیک کره بدست رسیده ، سامسونگ در حال آماده شدن برای رونمایی از نخستین تبلت با پشتیبانی از فناوری 5G جهان است. این تبلت سامسونگ 5G که Galaxy Tab S6 5G بوده با کد نام SM-T866N در کره جنوبی به ثبت رسیده است.
 

تبلت سامسونگ گلکسی 5G

در سال 2019 سامسونگ موفق شده محصولات بسیاری را با پشتیبانی از شبکه ی 5G به بازار ارائه کند و بیش از دو میلیون دستگاه از Galaxy S10 گرفته تا Galaxy Note 10 ، Galaxy A90 و Galaxy Fold را با پشتیبانی از شبکه ی اینترنت پر سرعت نسل جدید را روانه ی بازار کند. اما تبلت 5G سامسونگ Tab S6 خاص خواهد بود زیرا هیچ شرکتی تاکنون یک تبلت با پشتیبانی از این فناوری را ارائه نکرده و در واقع نخستین تبلت 5G جهان خواهد بود. اولین بودن همیشه چیزی بوده که سامسونگ به دنبال آن بوده و در این مساله نیز تمام تلاش خود را کرده. 
 
وب سایت GalaxyClub پیشتر به طراحی این تبلت پی برده و عنوان کرده بود که سامسونگ در حال طراحی یک مدل متفاوت از تبلت ها می باشد که آن را با کد نام SM-T866N ثبت نموده. این دستگاه امروز مجوز های مورد نیاز خود را از Wi-Fi Alliance و Bluetooth SIG دریافت کرده که وجودش را تایید می نماید و زمانی که گواهی  5G خود را بگیرد همه چیز برای رونمایی از آن مهیا خواهد بود. 
 
در مورد مشخصات فنی تبلت 5G سامسونگ مشخصا اطلاعاتی هنوز منتشر نشده اما می تواند مشابه به Tab S6 باشد بعلاوه ی پشتیبانی از 5G ولی تایید کردن این اطلاعات هنوز زود است. اما با مجوزهایی که وجود این تبلت را تایید کرده اند ، می توان حدس زد که زمان زیادی را در انتظار اطلاعات تایید شده نخواهیم بود. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید