noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تبلت سامسونگ گلکسی ویو 2

نویسنده: sammobile.com ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۱۵۸ بار
تبلت سامسونگ گلکسی ویو 2

سام موبایل از تبلت سامسونگ گلکسی ویو 2 پرده برداری کرد. این گوشی مدل بعدی سامسونگ ویو می باشد. بزرگترین تفاوت میان این دو مدل، اضافه شدن پایه ی لولایی ارگونومیک در پشت مدل قبلی است که گوشی را ایستاده نگه می دارد و تایپ کردن و استفاده ی روزمره را تسهیل می نماید.
samsung-galaxy-view2-1

تبلت سامسونگ گلکسی ویو 2 به طور اخص، رونمایی ورژن سام موبایل در AT&T در آمریکا انجام خواهد شد. از برند حک شده در پشت گوشی پیداست که شایعات اخیر در این مورد صحت داشته است. هرچند  مشخص نیست ورژن آنلاک شده  در سایر بازارهای جهانی عرضه شود، عرضه ی ورژن وای فای از احتمال بالایی برخوردار است.
samsung-galaxy-view2-2

تبلت سامسونگ گلکسی ویو 2 نسبت به گلکسی ویو باریک تر طراحی شده است. سامسونگ با جایگزین کردن صفحه نمایش 18.4  اینچی با صفحه نمایش 17.5 اینچی، پایه ای لولایی برای ایستاده نگه داشتن گوشی با زاویه ی 30 درجه معرفی کرده که این پایه بعد از باز شدن گوشی را ایستاده نگه می دارد. که این امر استفاده از آن را برای تایپ کردن راحت بر روی زاویه ی ارگونومیک آن همانند میز طراحی فراهم می کند.
samsung-galaxy-view2-3

سامسونگ همچنین دستگیره ای که در گلکسی ویو وجود داشت را در این مدل حذف کرده است. علت این کار نامشخص است اما شاید به این خاطر باشد که تبلت سامسونگ گلکسی ویو 2 کمی کوچکتر و کاربردی تر است. بر روی پایه ی این گوشی سوراخی مدور وجود دارد که احتمالا برای حمل گوشی در حالت باز بودن پایه می باشد. 
samsung-galaxy-view2-4

تبلت سامسونگ گلکسی ویو 2 در پایگاه داده ی بنچ مارک گیک بنچ در ماه ژانویه ثبت شده است و شماره مدل آن SM-T927A است. دارای CPU اکسینوس 7885 و سه گیگابایت RAM می باشد. این ویژگی ها چند ماه بعد از گرفتن مجوز وای فای و بلوتوث مشخص شده اند که همین نشانگر مراحل پایانی ساخت این مدل است. به نظر می رسد عرضه ی این گوشی به زودی اتفاق بیفتد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید