noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا تبلت سامسونگ تب S6 قلم دارد ؟

نویسنده: sammobile.com ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹ ق.ظ مشاهده: ۳۵۴ بار
آیا تبلت سامسونگ تب S6 قلم دارد ؟

آیا تبلت سامسونگ تب S6 قلم دارد ؟

بهترین پاسخ: بله! سامسونگ S Pen را درون جعبه ی تبلت سامسونگ تب S6 می گذارد اما اگر بخواهید از همه ی مزایای تبلت برخوردار شوید، باید صفحه کلید آن را به صورت جداگانه تهیه کنید. 
S Pen قابلیتی اضافه بر سازمان است که زندگی را برای شما آسان می کند. در پست تبلت شیاری مگنتی وجود دارد که قلم به آن می چسبد. به علاوه، قلم از این طریق شارژ می شود. سامسونگ ادعا می کند قلم در 90 دقیقه کاملاً شارژ می شود. 
برای حفظ زیبایی، سامسونگ دکمه را در کنار S Pen قرار داده است. این دکمه می تواند برای برنامه های مختلف تعریف شود؛ سامسونگ دست توسعه دهندگان را برای ادغام S Pen با برنامه هایشان باز گذاشته است. اما احتمال استفاده از دکمه ی S Pen برای گرفتن عکس از راه دور و کنترل اسلایدها حین ارائه ی سخنرانی  بیشتر است
در نهایت، S pen  جدید قابلیت های S Pen قبلی را دارد و به کاربر اجازه ی امضا کردن و یادداشت برداشتن می دهد. علاوه بر این،  Air Actions در نوت 10 سبب می شود تا با فشار دادن دکمه ، نگاه داشتن آن و حرکت دادن قلم چیزهایی زیادی را کنترل کنید.
بعد از آن که سامسونگ Tab S5e را عرضه کرد، این سوال ایجاد شد که تبلت عرضه شده جانشین S4 است یا خیر. S5e از S Pen پشتیبانی نمی کند. S pen در واقع قابلیت کلیدی تبلت های S4 و S3 بود. 
تبلت سامسونگ تب S6 دارای صفحه نمایش 10.5 اینچی Super AMOLED است که حاشیه ندارد. این تبلت از پردازشگر  Snapdragon 855 در کنار رم 6 یا 8 گیگابایتی و حافظه ی داخلی 128 یا 256 گیگابایتی برخوردار است. 
ترکیب رم و حافظه به همراه S Pen و صفحه کلید دلبخواه می توانید هر کاری را به راحتی انجام دهید. با استفاده از وضعیت Samsung Dex می توانید تبلت خود را به دسکتاپ تبدیل کنید و از قابلیت های لمسی برخوردار شوید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید