noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تبلت جدید سامسونگ در Geegbench

نویسنده: sammobile.com ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰ ق.ظ مشاهده: ۲۶۹ بار
تبلت جدید سامسونگ در Geegbench

تبلت جدید سامسونگ : در ماه دسامبر سال گذشته، به طور اختصاصی به تبلت جدید Galaxy سامسونگ با شماره مدل SM-P205 پرداختیم و از آن پس درباره دستگاه مشابه مطالب زیادی شنیده ایم، اما هم اکنون ادعا شده که مشخصات این تبلت در لیست Geekbench به صورت آنلاین منتشر گردیده است. در حالی که Geekbench لزوما منبع معتبری برای چنین اطلاعاتی نیست، ولی مشخصات ذکر شده منطبق با انتظارات ما از تبلت میان رده سامسونگ است.
با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط  Geekbench، تبلت SM-P205 مجهز به پردازنده  Exynos 7885 SoC، با 3 گیگابایت رم و اندروید پای 9.0 خواهد بود. همچنین می توانید 32 گیگابایت حافظه داخلی و رنگ های قابل ارائه سیاه و خاکستری را نیز به اطلاعات قبلی خود اضافه کنید . تبلت جدید سامسونگ  امتیاز 1329 در مدل تک هسته ای و امتیاز 4150 در پردازنده  چند هسته ای به خود اختصاص داده که در مقایسه با سایر نمرات Exynos 7885 در Geekbench قرار می گیرد.
شماره مدل این تبلت جدید سامسونگ اشاره به قابلیت های S Pen و LTE دارد
سامسونگ اغلب از حرف "P" در شماره مدل های تبلت های خود جهت نشان دادن قابلیت S Pen استفاده می کند. به عنوان مثال، سامسونگ گلکسی SM-P580، SM-P585، SM-P350، SM-P355، و غیره از S Pen پشتیبانی می کنند، و همین امر برای مدل SM-P205 نیز بکار رفته است. همچنین شماره 5 در انتهای شماره مدل های تبلت توسط سامسونگ جهت اشاره به استفاده از انواع داده های تلفن همراه در دستگاه های خود می باشد.
جالب اینجاست که، مدل شماره SM-P205 با هیچ یک از تبلت های موجود Galaxy سازگار نیست، و گمانه زنی در خصوص آن دشوار است زیرا دیدگاه این شرکت در رابطه با این تبلت مشخص نیست و از آنجاییکه توسعه سیستم عامل آن چند ماه پیش آغاز شده و اطلاعات تبلت کم و پیش در حال انتشار بر روی وب سایت های مختلف است، عرضه آن ممکن است خیلی دور باشد. اما با توجه به این حد از اطلاعات درز کرده ، به نظر بعید می رسد که تبلت جدید سامسونگ در نمایشگاه Galaxy S10 Unpacked یا (MWC) این ماه رونمایی گردد.
samsungs-new-midrange-1

تبلت جدید سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید