noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تایزن 4 برای گیر اس 3 و گیر اسپرت رسید

نویسنده: gsmarena.com ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۴ ب.ظ مشاهده: ۴۸۳ بار
تایزن 4 برای گیر اس 3 و گیر اسپرت رسید

شرکت سامسونگ ماه گذشته بسته‌ی آپدیتی تایزن 4 خود را برای گجت‌های پوشیدنی Gear S3 Classic و Gear Sport منتشر کرد. این آپدیت نخستین بار در ایالات متحده قابل دستیابی بود و اکنون گزارشاتی مبنی بر در دسترس بودن آن در اروپا نیز منتشر شده است. آپدیت جدید شامل پشتیبانی‌های تازه‌ای از گونه‌های متنوع تمرینات و برنامه‌های ورزشی، اعلان‌های خواب ساده‌تر و آپدیت رابط کاربری برای منوی تنظیمات و Quick Panel. 
gear-s3-and-gear-sport-update-1

تایزن 4 از برخی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه که توسط این آپدیت عرضه می‌شوند می‌توان به ذخیره‌ی پیام‌های draft اشاره کرد. اگر هنوز بنا به دلایلی از سیستم MMS استفاده می‌کند قادر خواهید بود که اعلان‌های آن را در بالای صفحه مشاهده کنید و تصاویر انیمیشنی این پیام‌ها نیز به صورت خودکار پخش خواهند شد. این آپدیت علاوه بر این شامل بیش از 1000 ایموجی جدید می‌شود.
مانیتورینگ خواب برای کاربران گجت‌های پوشیدنی ضروری محسوب می‌شود و اکنون با این آپدیت گجت‌های Gear S3 و Gear Front نیز قادر به ردگیری مراحل دقیق خواب در ویجت سلامت سامسونگ خواهند بود. فارغ از این دو حالت کلی دیگر نیز به این قسمت اضافه شده تا از مزاحمت‌ها و حواس پرتی‌ها در زمان‌ها و مکان‌های خاص جلوگیری کند؛ از طریق منوی Quick Panel می‌توان به این دو حالت جدید دسترسی پیدا کرد.
gear-s3-and-gear-sport-update-2
تایزن 4

 کاربران کشورهای بریتانیا، هلند، بلغارستان، ایتالیا و فرانسه این آپدیت را دریافت کرده‌اند. آپدیت مذکور 299.7 مگابایت حجم داشته و با شماره سریال R760XXU2DSA1/R760OXA2DSA1 در دسترس خواهد بود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید