noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تاریخ فروش گلکسی فولد هنوز نامشخص است

نویسنده: sammobile.com ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۱ ب.ظ مشاهده: ۳۹۷ بار
تاریخ فروش گلکسی فولد هنوز نامشخص است

تاریخ فروش گلکسی فولد هنوز نامشخص است

سامسونگ به اجبار تاریخ فروش گلکسی فولد را به دلیل مشکلات در طراحی که می توانست در استفاده از نمایشگر مشکل ایجاد کند را عقب انداخت. تاریخ رونمایی تعیین شده ی این گوشی 26 آوریل بود که به دلیل مشکلات در طراحی به تعویق افتاد. 
این شرکت کره ای به کسانی که این گوشی انعطاف پذیر را پیش خرید کرده اند ایمیلی فرستاده که در آن گفته شده که تاریخ عرضه ی این گوشی هنوز مشخص نشده و تمامی هزینه ای که آن ها برای تهیه آن پرداخت کرده اند به آنها بازگردانده خواهد شد. 
 
تاریخ نامشخص فروش گلکسی فولد
 
سامسونگ اعلام کرده که در حال ایجاد تغییر در طراحی Galaxy Fold بوده تا بتواند محصولی با استاندارد بالا تولید کرده تا بتواند انتظارات بالای مشتریان از آن را برآورده کند. اینطور به نظر میرسد که سامسونگ توانسته راه حلی برای برطرف کردن مشکل طراحی پیدا کند و با موانع سختی برخورد نداشته. 
 
البته همانطور که سامسونگ در ایمیل مشخص نموده تاریخ عرضه ی دوباره ی این گوشی مشخص نیست و گفته که در هفته های آینده اطلاعات در مورد تاریخ عرضه و چگونگی ارائه ی آن را اعلام خواهد نمود. این پاسخی مبهم بوده اما فعلا تنها واکنش سامسونگ در مورد تاریخ ارائه ی Galaxy Fold بوده. 
 
اگر اشخاصی که این گوشی را تهیه کرده اند پول خود را نخواسته و ترجیح بدهند تا گوشی را دریافت کنند ، در اولویت قرار خواهند گرفت و اگر گوشی را نخواهند هزینه ی پرداختی همراه با ضرر به حساب آنها واریز خواهد شد. اگر به هر دلیلی سامسونگ نتواند گوشی را به دست مشتری برساند هزینه ی آن را به صورت کامل باز خواهد گرداند.  
کسانی که می خواهند گوشی خود را بگیرند باید به ایمیلی که سامسونگ برای آنها فرستاده پاسخ دهند تا این شرکت از تصمیم آنها با خبر شود. ایمیل فرستاده شده شامل گام هایی بوده که کاربران باید به انجام برسانند که البته هزینه ای برای آنها نخواهد داشت. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید