noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تاریخ عرضه گوشی سامسونگ Galaxy Fold مشخص شد

نویسنده: sammobile.com ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۴ ب.ظ مشاهده: ۶۵۶ بار
تاریخ عرضه گوشی سامسونگ Galaxy Fold مشخص شد

تاریخ عرضه گوشی سامسونگ Galaxy Fold

گوشی سامسونگ Galaxy Fold : همه ی نقشه های اولین تلفن همراه هوشمند تاشوی دنیا در چند روز گذشته نقش بر آب شد. نمونه های اولیه که برای منتقدین فرستاده شده بودند، شکست خوردند. بعضی از آن ها به علت اشتباه در استفاده و برخی دیگر به علت نقص خودشان ناموفق واقع شدند. به همین علت سامسونگ ایونت گلکسی فولد را در بازارهای مختلف دنیا به تعویق انداخت و همچنین تصمیم گرفت این گوشی را دیرتر عرضه کند. 
قرار بر این بود که گوشی سامسونگ Galaxy Fold را در تاریخ 26 آوریل در امریکا عرضه کند. خریداران گوشی سامسونگ Galaxy Fold را پیش خریده کرده بودند. حالا زمان عرضه به تعویق افتاده است. AT&T که یکی از فروشندگان این دستگاه است، تاریخ عرضه ی جدید را 13 ژوئن اعلام کرده است.
سامسونگ در اولین واکنش هایش به گزارشات شکستن صفحه نمایش اعلام کرد که این موضوع را بررسی خواهد کرد. همچنین سامسونگ مجدداً تاریخ عرضه ی این گوشی را همان 26 آپریل اعلام کرد. به این علت که اکثر استفاده کننده ها لایه ی رویی صفحه نمایش را به این دلیل که تصور می کردند محافظ صفحه نمایش می باشد، کنده بودند. 
این کمپانی پیشتر گفته بود که این لایه نباید کنده شود. آنهایی که این لایه را جدا نکرده بودند مشکلی برایشان پیش نیامده بود. سامسونگ تایید کرد که تاریخ عرضه را کمی عقب تر برده اند تا راهنمای مصرف برای استفاده از صفحه نمایش  و لایه ی محافظ را به بسته بندی اضافه کند. 
همچنین در اخبار این کمپانی آمده بود شاید مشکل از بالا و پایین لولا باشد که به صفحه ی نمایش فشار می آورند. تقویت محافظت از صفحه نمایش زمان بر است، اما سامسونگ تاریخ عرضه را عوض نکرد.
AT&T به کسانی که این گوشی را پیش خرید کرده بودند ایمیلی فرستاده و در آن تاریخ عرضه را 13 ژوئن اعلام کرده است. سامسونگ و AT&T هیچ عکس العملی به این خبر نشان نداده اند. در این ایمیل ذکر شده دولت فدرال از ما خواسته تا رضایت شما را برای تاریخ جدید بگیریم.
بهتر بود که این شرکت در مورد این موضوع بیشتر شفاف سازی می کرد. خریداران به اندازه کافی گیج شده اند. T-mobile تنها فروشنده ی باقی مانده این دستگاه هیچ تاریخی برای عرضه اعلام نکرده است.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید