noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تاریخ عرضه گلکسی فولد

نویسنده: sammobile.com ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۲۳۴ بار
تاریخ عرضه گلکسی فولد

تاریخ عرضه گلکسی فولد

تاریخ عرضه گلکسی فولد : سامسونگ بعد از این که چاره ای جز تعویق عرضه ی این گوشی برایش نماند مجدداً تایید کرد به زودی تاریخ عرضه ی گلکسی فولد را اعلام خواهد کرد. این دومین بار است که مسئولین این کمپانی تاکید کرده اند که تاریخ عرضه ی گلکسی فولد را بعداً اعلام خواهند کرد. اولین بار زمانی که عرضه ی گوشی به تعویق افتاد و حالا برای بار دوم در ارائه ی صورت مالی خود این را بیان کردند. 
به نظر می رسد سامسونگ کاملاً می داند مشکل صفحه نمایش گلکسی فولد از کجاست و این اعتماد به نفس را دارد که به راحتی این مشکل را برطرف کند. اکثر مشکلاتی که به وجود آمده بود به علت بازی کردن با لایه ی رویی صفحه نمایش 7.3 اینچی انعطاف پذیر بود که با محافظ صفحه نمایش اشتباه گرفته شده بود. 
راه حل این مشکل بسیار آسان است. تمام کاری که سامسونگ باید انجام دهد اینست که کاربران را از وجود این لایه بر روی صفحه نمایش مطلع کند. حالا هم یک برچسب هشدار بر روی گوشی وجود دارد اما کافی نیست. حداقل کاری که می شه کرد اینست که هنگام روشن کردن گوشی برای اولین بار پیغام هشداری بر روی صفحه ظاهر شود.
نکته ی نگران کننده این است که به عقیده ی برخی از منتقدین، چیزی از خارج سبب شکستن صفحه نمایش نشده، بلکه خارهایی که در لولا وجود دارد، در هنگام باز و بسته شدن گوشی باعث می شود سیم ها و اتصالات درون گوشی به هم بپیچد و فشار ایجاد کند. 
برای این مشکل هم راه حل ساده ای وجود دارد. اپل همین مشکل را در مورد کیبورد MacBook Pro تجربه کرد و برای برطرف کردن آن از لایه های سیلیکونی که نقش ضربه گیر را از بیرون و از داخل بازی می کردند، بهره برد. سامسونگ نیز می تواند از این راه حل برای جلوگیری از فشار هنگام باز و بسته کردن گوشی تاشو استفاده کند. 

تاریخ عرضه گلکسی فولد
علیرغم سکوت سامسونگ، AT&T اعلام کرده سامسونگ تا 13 ژوئن، گلکسی فولد را عرضه خواهد کرد.  تاریخ گفته شده وحی منزل نیست و می تواند تنها یک تاریخ موقت برای ساکت کردن متقاضیان باشد. تا وقتی سامکسونگ شخصاً در این باره حرفی نزده نباید آن را جدی گرفت.
 

نظر خودتان را ارسال کنید