noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بهترین نرم افزار ریکاوری برای کارت‌های حافظه‌ی جانبی

نویسنده: techinvicto.com ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶ ق.ظ مشاهده: ۳۱۵ بار
بهترین نرم افزار ریکاوری برای کارت‌های حافظه‌ی جانبی

بهترین نرم افزار ریکاوری برای کارت‌های حافظه‌ی جانبی
1- Recoverit Memory Card Recovery

این نرم افزار یکی از بهترین و مؤثرترین برنامه‌های بازیابی اطلاعات کارت‌های حافظه‌ی SD Card یا micro SD Card می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا اطلاعات حذف شده یا گم شده‌ی خود را سریعا بازیابی نمایید. این برنامه همچنین می‌تواند هر گونه اطلاعاتی از هر نوع حافظه‌ای را بازیابی کند. با این برنامه می‌توانید به صورت رایگان اطلاعات، فایل‌ها، تصاویر و عکس‌های حذف شده‌ی خود را بازیابی کنید. این برنامه می‌تواند اطلاعات روی یک کامپیوتر خراب شده وقتی که حتی نمی‌توان سیستم عامل را بالا آورد را بازیابی کند و به همین دلیل یکی از برنامه‌های بازیابی اطلاعات است.
recoverit-memory-card-recovery
بهترین نرم افزار ریکاوری

 2- برنامه‌ی Recuva SD Card Data Recovery
این برنامه از SD Cardها و حافظه‌های USB ها به خوبی پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید دستگاه حافظه‌ی خود را به کامپیوتر وصل کرده و از آن همچون یک درایو سخت معمولی استفاده کنید. گزینه‌ی بازیابی Deep Scan شانس شما برای یافتن فایل‌هایی که دستیابی به آنها سخت می‌باشد را افزایش می‌دهد. این گزینه برای بازیابی اطلاعات از حافظه‌های فرمت شده بسیار مهم است. برنامه‌ی Recuva از هر فرمت‌های FAT/NTFS و فایل‌های سیستمی Ext 3-4 پشتیبانی می‌کند که تمامی سیستم‌ عامل‌های دسکتاپی را پوشش می‌دهد. در نهایت برای استفاده از این نرم‌افزار نیازی نیست پولی بپردازید و یا لایسنس آن را بخرید.
recuva-sd-card-data-recovery

بهترین نرم افزار ریکاوری 3- برنامه‌ی Puran File Recovery
این نرم افزار از یک رابط کاربری بسیار ساده و موتور بازیابی بسیار قوی برخوردار است. این برنامه دارای حالت Quick Scan می‌باشد که فایل‌های حذف شده را در چند ثانیه برایتان یافته و لیست می‌نماید و از فرمت‌های FAT12/16/32 و NTFS پشتیبانی می‌کند. برنامه‌ی Puran همچنین از حالت Deep Scan نیز برخوردار بوده که می‌تواند به طور هوشمند یک درایو را بایت به بایت اسکن نموده و فایل‌های گم شده را به راحتی پیدا کرده و بازیابی نماید. این برنامه همچنین در حالت Full Scan می‌تواند پارتیشن‌های حذف یا گمشده‌ را تشخیص داده و حتی فایل‌های درایوهای فرمت شده را بازیابی نماید.
puran-file-recovery
 
بهترین نرم افزار ریکاوری

    نظر خودتان را ارسال کنید