noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بهترین صفحه نمایش جهان بر روی سامسونگ S10

نویسنده: sammobile.com ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵ ب.ظ مشاهده: ۴۶۶ بار
بهترین صفحه نمایش جهان بر روی سامسونگ S10

بهترین صفحه نمایش جهان بر روی سامسونگ S10

شرکت سامسونگ با هر گوشی پرچم‌داری که منتشر می‌نماید پیشرفتی چشم‌گیر در تکنولوژی صفحات موبایلی OLED ایجاد می‌کند. بی دلیل نیست که پرچم‌دارهای قبلی سامسونگ عنوان « بهترین صفحه نمایش جهان موجود در بازار» را از آن خود کرده‌اند. بخش Samsung Display به وضوح می‌داند که چگونه پنل‌هایی استثنایی بسازد. 

بهترین صفحه نمایش جهان
بنابراین نباید جای تعجب باشد که تحلیل وب سایت DisplayMate از صفحه نمایش سامسونگ S10 نشان می‌دهد که این پنل نظیری در بازار ندارد. سامسونگ در طی مراسم رونمایی از Galaxy S10 به برخی از نتایج این تحلیل اشاره کرده بود. تحلیل مذکور بدین اشاره دارد که صفحه‌ی S10 بالاترین دقت رنگ در میان تمامی صفحات موبایلی کنونی را داشته و سطح روشنایی آن به 1200 nits می‌رسد. وبسایت DisplayMate به تازگی گزارش کامل تحلیل خود را منتشر کرده است.
عملکرد صفحه نمایش Galaxy S10 تا سطح بسیار بالایی بهبود یافته است. رکورد این صفحه نمایش بالاتر از چندین رکورد موجود در وبسایت قرار گرفته است. این رکورد شامل دقت رنگ مطلق 0.4 JNCD می‌شود. علاوه بر این عملکرد سخت افزار OLED نیز بهبود یافته است. سطح روشنایی در حالت High Brightness Mode در مقایسه با گوشی Galaxy S9، 17 درصد بالاتر رفته و همانطور که انتظار می‌رفت وبسایت DisplayMate به گوشی Galaxy S10 بالاترین نمره‌ی خود یعنی A+ را داده است.
صفحه نمایش Galaxy S10 همچنین رکورد جدیدی برای Highest Full Screen Brightness در سطح 804 nits به ثبت رسانده است. همچنین رکوردهایی تازه برای Peak Display Brightness، Contrast Ratio و Native Color Gamut نیز از آن خود نموده است. به زبان ساده، سامسونگ S10 از بهترین صفحه نمایش در میان گوشی‌های هوشمند برخوردار می‌باشد. وبسایت DisplayMate به این صفحه تحت عنوان «نوآورانه‌ترین و پیشرفته‌ترین صفحه نمایش گوشی هوشمند که تاکنون مورد آزمایش قرار گرفته» اشاره کرده است. لازم به ذکر نیست که پولی که برای خرید Galaxy S10 می‌پردازید دست کم از لحاظ صفحه نمایش کاملا ارزشش را داشته و به قیمت بالای آن می‌ارزد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید