noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بهترین دوربین های مداربسته سامسونگ 2019

نویسنده: asecurelife ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ ق.ظ مشاهده: ۳۳۷ بار
بهترین دوربین های مداربسته سامسونگ 2019

زمانی که نام گوشی های هوشمند مطرح شود ناخودآگاه نخستین نامی که سالهاست در این زمینه فعالیت دارد یعنی سامسونگ به ذهنتان خطور می کند. اما این غول کره ای در زمینه ی تولید دوربین های امنیتی و دوربین های مدار بسته نیز فعالیت داشته و بدون اینکه لازم باشد به صورت ماهیانه مبلغی را برای پشتیبانی پرداخت کنید ، محصولاتی با سخت افزار و حافظه های برتر را روانه ی بازار می کند. البته در این زمینه شرکت های بسیاری از کشورهای مختلف در حال فعالیت بوده که از نظر نرم افزاری و سخت افزاری چیزی از دوربین مداربسته سامسونگ کم نداشته و حتی بهتر از آنها عمل می کنند. اما اگر به برند سامسونگ علاقمند هستید و میخواهید محصول سامسونگ را تهیه کنید در این مقاله به بهترین دوربین های مدار بسته ی سامسونگ اشاره ای مختصر برای ارائه ی شناخت بیشتر خواهیم داشت. 
 

بهترین دوربین مداربسته سامسونگ 2019 : دوربین های محیط بسته 

 
بین محصولات پرتعداد سامسونگ شاید بتوان گفت که دوربین های Samsung SNH-V6410PM PTZ و SmartCam HD Pro بهترین دوربین مداربسته دیجیتال سامسونگ محیط بسته هستند. 
 
دوربین مداربسته دیجیتال سامسونگ PTZ
 
دوربین مداربسته ی سامسونگ PTZ یک دوربین توانمند با ویژگی های جالب می باشد. یکی از این ویژگی های جالب امکان دنبال کردن خودکار شی در حال حرکت بوده و می تواند حیوان و یا شخصی که بدون اجازه وارد ملک شما شده را دنبال کرده و جایی که رفته و کاری را که انجام داده ثبت می کند. حالت Privacy زمانی فعال شده که دوربین ممنوعیت تصویربرداری داشته باشد. به عنوان مثال زمانی که به دنبال شما بیاید و در حال تعقیب شما باشد و شما به دستشویی بروید لنز دوربین به صورت خودکار چرخیده و مانع از تصویر برداری شده تا حریم شخصی شما حفظ شود. علاوه اینکه می توانید مشخص کنید کدام بخش های منزل و یا هر محیط دیگری را با دقتی بالاتر تحت پوشش قرار دهد. 
 
دوربین مداربسته دیجیتال سامسونگ SmartCam HD
 
دوربین مدار بسته ی سامسونگ SmartCam HD که مخصوص محیط های بسته طراحی شده نیز بسیار کاربردی بوده و می تواند حرکات را تشخیص داده ، قابلیت ضبط تصویر خودکار داشته و تصاویر را با کیفیت 1080p ثبت و ذخیره کند. اما متاسفانه نمی توانید اطلاعات توسط آن به صورت مستقیم بر رو حافظه ی ابر افزاری ذخیره کنید. حافظه ی 64 گیگابایتی قرار داده شده بر روی این دوربین امکان 56 الی 6 ساعت فیلم برداری به شما میدهد. اما پس از گذشت این زمان ضبط متوقف نشده و شروع می کند از ابتدا بر روی اطلاعات ضبط شده ، تصاویر تازه را قرار دهد. اما در صورت نیاز به فضای بیشتر می توانید یک کارت حافظه ی SD را در آن قرار دهید. 
 
بهترین دوربین های مدار بسته ی سامسونگ : مخصوص محیط باز 
 
دوربین مداربسته دیجیتال سامسونگ Samsung SmartCam Outdoor
 
دوربین مدار بسته ی Samsung SmartCam Outdoor یکی از بهترین دوربین های محیط باز برای فیلم برداری با حالت ابتدایی می باشد. در این دوربین ویژگی ضبط صدای دو بعدی قرار نگرفته اما این کاستی با زاویه ی دید عریض ، دید در شب 15 متری و مقاوم در برابر طوفان و غبار و آب برطرف شده. اگر جایی که می خواهید از این دوربین استفاده کنید ، مرطوب ، گرم ، سرد بوده و باد و باران شدیدی دارد این دوربین بهترین و مقاوم ترین انتخاب شما خواهد بود.  
 
دوربین مداربسته دیجیتال سامسونگ Wisenet SmartCam A1
 
دوربین مدار بسته ی سامسونگ Wisenet SmartCam A1 بی تردید یک یاز بهترین دوربین های مدار بسته ی تا به حال تولید شده بوده که می توان به صورت 24/7 تصاویر را ضبط کرده و نکته ی مثبتی که دارد امکان تعویض باتری آن بوده و بدین معناست که نیازی به سیم کشی نخواهید داشت. این امکان را خواهید داشت تا تصاویر ضبط شده توسط این دوربین را با استفاده از اپلیکیشن مخصوص آن در هر زمانی که بخواهید مشاهده نمایید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید