noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بهترین بند ساعت گلکسی واچ

نویسنده: sammobile.com ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۲۶۸ بار
بهترین بند ساعت گلکسی واچ

بهترین بند ساعت گلکسی واچ

بهترین بند ساعت گلکسی واچ : ساعت های هوشمند امروزه عضوی از زندگی ما شده اند. ساعت های هوشمند به ما کمک می کنند تا زندگی سالمی داشته باشیم. آن ها فعالیت های ما و چیزهای مهم دیگری را اندازه گیری می کنند. بازار ساعت های هوشمند بازار گسترده ای است اما تنها چند برند مورد توجه قرار گرفته اند. یکی از آن ها ساعت های گلکسی سامسونگ است. سامسونگ همانطور که بازار گوشی های هوشمند را قبضه می کند، بازار ساعت هوشمند را نیز از آن خود کرده است. اگر از ساعت گلکسی استفاده می کنید حتما از ویژگی های آن مطلع هستید. 
ساعت گلکسی بدون یک بند مناسب یک چیزی کم دارد. بند خوب باعث زیبایی بیشتر و همچنین راحتی بیشتر می شود. بندهای ساعت زیادی وجود دارند و تنوع آن ها موجب سردرگمی مشتریان می شود. در این مطلب ما شما را با بهترین بندها برای ساعت های گلکسی آشنا می کنیم. 

بهترین بند ساعت گلکسی واچ
بند ساعت Kartice 


بندهای چرمی کلاسیک هستند و هرگز قدیمی نمی شوند. ساعت گلکسی شما در کنار  بندهای kartice جلوه ای کلاسیک پیدا می کند. 16 مدل وجود دارد که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. این بند خاص بیشتر بر روی ظاهر رسمی ساعت گلکسی شما تمرکز می کند. نقدهای جالبی برای این بند به چشم می خورد.؛ جنس چرمی، کوک ها و جزئیات به طور کلی زیبایی منحصر فردی به این بخشیده اند. در کمال تعجب قیمت این بند از حد انتظار شما پایین تر است.

بهترین بند ساعت گلکسی واچ
ساعت قفل مگنتی Fullmosaاین بند خاص ترین بند لیست حاضر است. بدنه ی فلزی و طراحی حصیری آن، ساعت گلکسی شما را به یک دستگاه جلوتر از زمان تبدیل می کند. به علت وزن کمی که دارد برای استفاده ی طولانی مدت بسیار مناسب است. مکانیزم باز و بسته شدن مگنتی آن استفاده از ساعت را برای شما راحت می کند. این بند رنگ بندی دارد تا قدرت انتخاب شما را بالا ببرد. شاید نگران این باشد که رنگ این بند بعد از مدتی برود اما نوآوری ضدتعریق Fullmosa رنگ بند را تا همیشه ثابت نگه می دارد!

بهترین بند ساعت گلکسی واچ
بند دستبندی بیزینسی V-MORO 


اگر می خواهید ساعت گلکسی خود را در ملاقات های کاری و جلسات اداری استفاده کنید، این بند برای شما طراحی شده است. این بند شبیه بندهایی با کلاس جهانی مثل رولکس است. این بند در 5 رنگ مختلف موجود شده تا نیاز سلایق مختلف را مرتفع نماید. شاید این بند برای استفاده ی طولانی مدت مناسب نباشد. بسیار سبک و راحت است. بدنه ی فلزی آن نشانگر عمر بالایش است. یک نکته ی مثبت دیگر در مورد این بند این است که به ابزار دیگری در کنار آن نیازی ندارید . 

بهترین بند ساعت گلکسی واچ
بند الیت سیلیکونی Barton


اگر قصد دارید به صورت 24 ساعته و در شرایط سخت از ساعت گلکسی خود استفاده کنید، این بند مال شماست. رنگ شفاف رویه ی آن جلوه ای خاصی به ساعت شما می دهد. وزن کمی دارد و بستن آن راحت است. دو رنگ بودن آن از ذوق مدگرایی نشأت گرفته است. به هر حال این بند برای مراسم رسمی انتخاب مناسبی نیست؛ چرا که سیلیکون جنس مناسبی برای ساعت های رسمی نیست. بزرگترین حسن این بند راحتی و استفاده ی آسان آن است. همانطور که انتظار می رود، قیمت پایینی دارد.

بهترین بند ساعت گلکسی واچ
بند چوبی 22 میلیمتری LDFAS


این بند از سایر بندهای این لیست متفاوت است. در طراحی این بند از چوب استفاده شده و طرح آن فوق العاده است. شاید فکر کنید اصلا بند راحتی نیست، اما در اشتباهید. در حالی که چوب های صیقلی آن می درخشند، به راحتی بر روی مچ دست شما می نشیند.
سخن آخر این که بندی مناسب شماست که انتظارات و نیازهای شما را  برآورده کند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید