noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید

نویسنده: androidpit.com ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۳ ب.ظ مشاهده: ۳۴۴ بار
بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید

بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید

بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید : تمامی برنامه هایی که در این مقاله به آنها اشاره خواهد شد امکان دانلود رایگان موسیقی را در اختیار شما قرار خواهند داد. این وب سایت ها فاقد مجوز رسمی کپی رایت بوده و بهتر است پس از دانلود آن ها از برنامه ی موسیقی کرک شده یا غیر فعال استفاده نموده و یا نسخه ی پولی آهنگ ها را تهیه کنید. 
 
برنامه ی Radio Player by Audials 
 
free-music-download-apps-1
 بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید

این برنامه بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید نیست ولی قطعا یکی از بهترین برنامه ها بوده و می توانید به راحتی موسیقی های مورد علاقه ی خود را از رادیوهای آنلاین دانلود کنید. توسط این برنامه میتوانید به هزاران ایستگاه رادیویی از کشورهای مختلف دسترسی داشته باشید. با چند انتخاب ساده به ایستگاه رادیویی مورد علاقه ی خود رفته و موسیقی را به صورت آنلاین ضبط کنید. 
 
این برنامه همه کاره بوده  و مجهز به ویژگی هی متفاوت می باشد. توسط EQ کیفیت پخش موسیقی را تغییر داده و و با ویژگی Chromecast آن را در اسپیکر و دستگاه ها مختلف پخش نمایید. 
 
برنامه ی Soundcloud 
 
free-music-download-apps-2
 بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید

برنامه ی Soundcloud یکی از بهترین برنامه های پخش موسیقی آنلاین بوده که توسط آن می توان به میلیون ها آهنگ دسترسی داشته و بسیاری از آن ها را به صورت کاملا رایگان دانلود نمود. علاوه بر دسترسی به بیش از 125 میلیون می توان از گوش دادن به پادکست های چند ساعته گوش داد. تمامی ژانرهای مختلف در این برنامه جای داده شده و به غیر از موسیقی ها رسمی می توان به ریمیکس های مختلف از خواننده های مختلف دسترسی داشته باشید. 
 
برنامه ی 4Shared 
 
free-music-download-apps-3
 بهترین برنامه دانلود آهنگ برای اندروید

برنامه ی 4Shared پایگاه داده ای عظیم داشته و می توانید به تعداد بالایی از فایل های موسیقی دسترسی داشته باشید. در آخرین میزان فایل های موسیقی عدد 5.965.819 نوشته شده که تعداد بسیار بالایی می باشد. موسیقی که دانلود می کنید در حافظه ی ابر افزاری 15 گیگابایتی 4Shared ذخیره شده تا توسط تمامی دستگاه ها به لیست موسیقی مورد علاقه ی خود دسترسی داشته باشید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید