noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بهترین بازی ها برای عینک واقعیت مجازی

نویسنده: cnet.com ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۰ ب.ظ مشاهده: ۱۹۶ بار
بهترین بازی ها برای عینک واقعیت مجازی

اگر فکر میکنید پرداخت 600 دلار برای تهیه ی عینک واقعیت مجازی Oculus Rift زیاد است کاملا حق دارید ، زیرا تنها با پرداخت 100 دلار و داشتن یک گوشی جدید سامسونگ می توانید بهترین بازی های واقعیت مجازی را با کیفیت مناسب تجربه نمایید. در ادامه به 5 عدد از بهترین بازی ها برای عینک واقعیت مجازی  سامسونگ اشاره می نماییم. 
 
بازی Eve: Gunjack 
 
شاید به سادگی بتوان گفت بهترین بازی مخصوص عینک واقعیت مجازی.  این بازی 10 دلاری شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. در این بازی شما باید توسط اسلحه ی خودکار خود جلوی ورود بیگانگان را گرفته و گاهی نیاز به درست کردن موج دارید. 
 
eve-gunjack

بهترین بازی ها برای عینک واقعیت مجازی تعداد بازی های مشابه به Gunjack بسیار بوده اما کیفیت آن بالاتر از دیگر بازی های مشابه می باشد. کیفیت ساخت بالای این بازی شما را از پرداخت مبلغ سرسام آور برای تهیه ی یک عینک واقعیت مجازی دیگر منصرف خواهد نمود. این بازی اکشن نیاز هر گیمر می باشد. 
 
بازی Keep Talking and nobody explodes
 
keep-talking-and-nobody-explodes
بهترین بازی ها برای عینک واقعیت مجازی
  
بی تردید عینک واقعیت مجازی و استفاده از آن برای یک شخص طراحی شده. اما این بازی را می توان توسط عینک واقعیت مجازی به صورت چند نفره (Party Game) انجام داد. همانند نسخه ی دسکتاپ این بازی ، شما به همراه تیم خود باید سعی کنید بمب را خنثی کنید. نکته ی جالب این بازی اینجاست که تنها کسی که عینک را بر چشم زده می تواند بمب را دیده و مشخصات آن را برای دیگر همی تیمی ها توصیف کند. پس از توصیف نوع بمب دوستان شما توسط دفترچه هایی که در اختیارشان قرار گرفته باید راه خنثی کردن آن را یافته و به شما بگویند که چگونه آن را خنثی کنید. 
 
بازی Lands End 
 
اگر بازی Monument Valley را می شناسید و آن را در گوشی همراه خود بازی نموده اید ، انجام بازی پازلی Land's End می تواند برای شما ساده و سرگرم کننده باشد. این بازی شما را به محیطی پر از دریاها ، کوه ها ، غارها برده که پر از معماهای حل نشده هستند.
 
این بازی در کنار سرگرمی ، تجربه ی قرارگیری در شرایط مختلف را برای شما فراهم میسازد. این بازی از لحاظ طراحی مشابه به بازی واقعیت مجازی Star Trek Voyager بوده که کاپیتان کشتی با حل کردن معماها می خواهد به ساحلی آرام برسد. 
 
بازی Please Don't Touch anything 
 
dont-touch-anything
بهترین بازی ها برای عینک واقعیت مجازی
  
بازی به این صورت است که دوست شما می خواهد به اتاقی رفته و از شما می خواهد به هیچ چیزی دست نزنید. شما در یک اتاق کنترل کوچک هستید و یک دکمه ی قرمز رنگ بزرگ در مقابل شما بر روی دستگاه کنترل قرار گرفته. 
 
این بازی نسخه ی دیجیتالی اتاق فرار بوده و حل نمودن معماهای آن گاهی بسیار مشکل می باشد. در ابتدا باید بگوییم که این بازی به صورت های مختلف به پایان رسیده و می توانید بارها و بارها از انجام آن لذت ببرید. اما با هر بار استفاده و آغاز بازی باید آن را تمام کنید زیرا قابلیت ذخیره نمودن بازی را نخواهید داشت. در مورد نام این بازی نیز باید بگوییم که تنها یک شوخی بوده زیرا باید برای فرار از اتاق ، باید از دکمه های مختلف استفاده کنید. 
 
بازی Smash Hit 
 
smash-hit
بهترین بازی ها برای عینک واقعیت مجازی 

نسخه ی مخصوص گوشی این بازی بسیار جذاب بوده و توانسته مخاطبین بسیاری را جذب خود کند. اما نسخه ی سه بعدی واقعیت مجازی این بازی شما را غرق در رویا خواهد نمود. این بازی در مواقعی شبیه به بازی تتریس بوده و گاهی برای خروج از شرایطی خاص باید معما را حل نمایید. باید توسط توپ شیشه از موانع مقابل خود عبور کنید ، توجه داشته باشید اگر توپ ها تمام شوند  بازی را خواهید باخت پس با مدیریت و استراتژی به مسیر خود ادامه دهید. خبر خوب این است که بازی Smash Hit کاملا رایگان بوده و می توانید به سادگی آن را دانلود کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید