noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بنچمارک گوشی S10 Plus منتشر شد

نویسنده: gsmarena.com ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۲ ب.ظ مشاهده: ۴۴۳ بار
بنچمارک گوشی S10 Plus منتشر شد

تاریخ عرضه‌ی گوشی‌های سری Galaxy S10 در حال نزدیک‌تر شدن است و با یک جستجوی سریع در اینترنت می‌توانید اطلاعات زیادی درباره‌ی آن‌ها کسب کنید. اما با این وجود هر گونه جزئیات تازه می‌تواند جالب باشد. یکی از آخرین خبرها در این باره سنجشی دیگر از بنچمارک گوشی S10 Plus پرداخته است.
hits-geekbench-1

بنچمارک گوشی S10 Plus همانطور که می‌دانید این نخستین سنجش وبسایت GeekBench از سری گوشی‌های S10 نیست. نخستین  سنجش درباره‌ی نسخه‌ی Snapdragon S10+ بود و پس از آن سنجشی از نسخه‌ی Exynos S10 توسط این وبسایت منتشر شد. این آخرین سنجش منتشر شده نشان می‌دهد که Galaxy S10+ در عملکرد خود بهبود شایان توجهی پیدا کرده است. 
hits-geekbench-2
با یک مقایسه‌ی سریع می‌توان فهمید که این نسخه‌ی S10+، در حالت چند هسته‌ای 9 درصد بهتر از نسخه‌ی S10 قبل از آن عمل کرده است. این نه تنها به نسخه‌ی Exynos اجازه می‌دهد که با نسخه‌ی Snapdragon همسان باشد بلکه حتی تقریبا با اختلاف 100pts از آن بالاتر قرار بگیرد. نسخه‌ی Exynos قبلا هم در حالت تست تک هسته از نسخه‌ی Snapdragon عملکرد بهتری داشت؛ اما تست جدید نشان می‌دهد که حتی بهتر هم شده است.
hits-geekbench-3
بنچمارک گوشی S10 Plus

 با توجه به اینکه مدت زمان زیادی به عرضه‌ی رسمی سری Galaxy S10 نمانده است می‌توان انتظار داشت که این نتایج نهایی باشند. حتی اگر اینگونه هم باشد قبل از هرگونه قضاوت نهایی باید چند هفته منتظر بمانیم.
 

نظر خودتان را ارسال کنید