noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بعضی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های اندروید اطلاعات ما را به فیسبوک می فرستند

نویسنده: techspot.com ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۳۹۸ بار
بعضی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های اندروید اطلاعات ما را به فیسبوک می فرستند

بعضی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های اندروید اطلاعات ما را به فیسبوک می فرستند


پرطرفدارترین اپلیکیشن های اندروید : چه اهمیتی دارد که حساب کاربری فیسبوک دارید یا خیر؟ ، شرکت فیسبوک اطلاعات برنامه های کاربردی شما را دنبال میکند. برنامه هایی که اطلاعات تان را در اختیار فیسبوک میگذارند ، 61 درصد برنامه های کاربردی را تشکیل می دهند. این در صورتیست که بر اساس قوانین GDPR ، این کار غیر قانونی است. 
 
تحقیقی جدید اعلام نموده حتی با بررسی های دقیق و وضع قوانین حریم شخصی ، بسیاری از پرطرفدارترین اپلیکیشن های اندروید ، اطلاعات تان را در اختیار فیسبوک قرار میدهند. این اطلاعات بدون آگاهی شما و بی آنکه به حساب فیسبوک خود رفته باشید و یا حتی حسابی در این شبکه ی اجتماعی داشته باشید ، در اختیار شرکت فیسبوک قرار میگیرد. زمانی که برنامه ای را اجرا کنید اطلاعات به سرعت به فیسبوک فرستاده شده و حتی نمی توانید به قسمت حریم شخصی رفته تا این ویژگی را غیر فعال نمایید. 
 
سازمان اطلاعات شخصی بین المللی اعلام نموده که 61 درصد اطلاعات برنامه هایی که کاربردی هستند به فیسبوک فرستاده میشوند. این اطلاعات ارسال شده شامل ، نام برنامه ، زمان اجرا آن ، کاربری که از آن استفاده کرده و مدت زمان استفاده می باشد. از آنجایی که کد مخصوص گوگل به فیسبوک فرستاده می شود ، حتی اشخاصی که حساب فیسبوک ندارند ، اطلاعاتشان به این شرکت مخابره می گردد. 
 
به عنوان مثال اگر کسی برنامه ی Indeed را اجرا کند ، به دنبال یافتن شغل است ، اگر کسی برنامه ی Qibla یا قبله را باز نماید، مسلمان است. دیگر برنامه هایی که اطلاعات را به فیسبوک می فرستند شامل Duolingo ، Kayak ، Shazam ، Spotify ، Tripadvisor و Yelp و بسیاری دیگر که در لینک زیر قرار گرفته اند می باشند. 
 
ممکن است این اطلاعات ناچیز به نظر برسد اما زمانی که این شرکت اطلاعات کلی بدست آمده را ترکیب نماید ، یک پیکیج بازاریابی کامل را از علایق شما بدست می آورد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید