noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بزرگترین صفحه سینمای Onyx جهان توسط سامسونگ ساخته شد

نویسنده: sammobile.com ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۲۶۸ بار
بزرگترین صفحه سینمای Onyx جهان توسط سامسونگ ساخته شد

بزرگترین صفحه سینمای Onyx جهان

سامسونگ بزرگترین صفحه سینمای Onyx جهان را در هندوستان عرضه کرده است. این صفحه نمایش 14 متری در سینمای سواگات در شهر بنگالورو نصب شده که به همین خاطر نام این سینما به سواگات اونیکس تغییر پیدا کرد. افتتاحیه ی بزرگترین صفحه سینمای Onyx جهان با اهدای جوایز به موسیقیدانان، ترانه سرایان و سفیر جهانی Harman، الرحمان برگزار شد. 
سامسونگ از این پرده سینمایی LED 14 متری تنها در دو سینمای دیگر در چین و مالزی استفاده کرده است. در مجموع این حرکت انقلابی سامسونگ در عرصه ی پرده ی سینما در 16 کشور به منصه ی ظهور رسیده است. 
بزرگترین سالن نمایش با پرده ی سینمای LED اونیکس
با 618 صندلی، سینمای سواگات اونیکس، بزرگترین سالن نمایش جهان در حال حاضر می باشد. این سالن نمایش که در جاده ی MG بنگالورو قرار دارد، اکنون به رزولوشن 4K، قابلیت HDR، درخشش بی نظیر و کنتراست فوق العاده اش می بالد. کسانی که اهل فیلم و سینما هستند، تصویر بسیار باکیفیت و واقعی، رنگ ها ی شفاف و وضوح عالی مشاهده می کنند. 
سیستم صوتی سینمای سواگات، از صدای اونیکس بهره می برد که ترکیبی از نوآوری صوتی Harman و Samsung Audio Lab می باشد. این سیستم صوتی شامل آمپلی فایر Crown، پردازشگر سیگنال BSS و بلندگوی حرفه ای سینمایی JBL است. همچنین صفحه نمایش اونیکس، قابلیت پخش تصاویر سه بعدی را داراست. 
پونیت ستی، قائم مقام نمایندگی سامسونگ در هندوستان گفت: «پرده ی نمایش LED اونیکس در سینمای سواگات اونیکس واقع در بنگالورو، تجربه ی تماشای فیلم در سینما را در سراسر این شهر و این کشور متحول خواهد کرد. این یک جهش بزرگ برای سینمای هند و گواهی بر مشتری مداری ماست.»
 

نظر خودتان را ارسال کنید