noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بزرگترین تلویزیون 8K جهان در نمایشگاه CES رونمایی شد

نویسنده: sammobile.com ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۸ ب.ظ مشاهده: ۴۸۵ بار
بزرگترین تلویزیون 8K جهان در نمایشگاه CES رونمایی شد

بزرگترین تلویزیون 8K جهان در نمایشگاه CES رونمایی شد

بزرگترین تلویزیون 8K جهان : تلویزیون های 8K نسل تازه ای از نمایشگر ها بوده و در نمایشگاه CES 2019 نیز به آنها توجه بسیاری شده. بی تردید سامسونگ قصد ندارد جایگاه بهترین تولید کننده ی صفحات نمایش را از دست دهد ، از این رو این شرکت کره ای در اقدامی بی نظیر از بزرگترین تلویزیون 8K جهان با اندازه ی غول آسای 98 اینچ خود رونمایی به عمل آورده.
با ابعاد 89 اینچ ، این بزرگترین تلویزیون QLED ساخته شده در جهان می باشد. البته این مدل تلویزیون را می توان در اندازه های 65 ، 74 ، 82 و 85 اینچ نیز تهیه کرد. 
 
جدیدترین تلویزیون های 8K سامسونگ  
بر اساس گفته های شرکت کره ای ، تمامی نسل جدید این تلویزیون ها دارای پردازنده های 8K درونی بوده که قابلیت تبدیل هر تصویری را به 8K دارا می باشد. این فناوری ، مهم ترین نیاز این تلویزیون های فوق العاده و با کیفیت می باشد ، زیرا امروزه تصاویر تولید شده با کیفیت 8K بسیار کم و محدود بوده و جهت لذت بردن از کیفیت تصویر بالا ، باید به نوعی تصاویر به 8K تبدیل گردند. 
از هوش مصنوعی بیکسبی قرار داده شده در این تلویزیون می توان برای فرمان های صوتی نیز استفاده کرد. یک راهنمای پیشرفته بر روی این تلویزیون ها قرار گرفته تا شما را از بهترین برنامه های در حال پخش آگاه سازد. هوش مصنوعی بکار رفته در این تلویزیون از علایق شما آگاه شده و برنامه ی مورد نظرتان را دسته بندی و زمان پخش آن ها را به شما اعلام می نماید. قیمت این کالا هنوز مشخص نشده اما با توجه به کیفیت بی نظیر و اندازه ی های بزرگ ، این تلویزیون ها دارای قیمت بسیار بالایی خواهند بود. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید