noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بزرگترین باتری گوشی سامسونگ بر روی چه گوشی نصب خواهد شد

نویسنده: samsungia ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۲۸۴ بار
بزرگترین باتری گوشی سامسونگ بر روی چه گوشی نصب خواهد شد

هم اکنون همه ی مدل های رده بالای تلفن همراه عرضه شده است و زمان آن فرا رسیده که منتظر مدل های سال آینده باشیم. اخبار جدید نشان می دهد Galaxy S11 بزرگترین باتری گوشی سامسونگ بر روی این گوشی نصب خواهد شد . 

قویترین باتری گوشی


بر اساس گفته های خبر چین معروف سامسونگ،  Ice Universe، سامسونگ در مدل های بعدی از قویترین باتری های گوشی استفاده می کند. کوچکترین باتری در سری S11 به Galaxy S11e تعلق دارد و  4000mAh است. در مقایسه با باتری 3,100 mAh استفاده شده در S10e تقریبا 30 درصد افزایش در حجم باتری اتفاق می افتد. 
ورژن بزرگتر یعنی  S11+باتری 5000mAh خواهد داشت که نسبت به باتری  4,100 mAh جهش بزرگی را تجربه کرده است. اما نکته ی اصلی در مورد افزایش حجم باتری، کارهایی است که سامسونگ می خواهد با نیروی بیشتر انجام دهد. در حالی که  OnePlus 7 Pro, Pixel 4 و گوشی های دیگر در سال 2019 از نرخ بارگیری تصویر 90Hz برخوردار هستند، هیچ کدام از گوشی های سامسونگ از این نرخ بارگیری تصویر برخوردار نبودند. این در حالی است که سامسونگ پنل صفحه نمایش برندهای دیگر را می سازد. 
باتری بزرگ نشان می دهد سامسونگ قصد دارد نرخ بارگیری تصویر را در صفحه نمایش گوشی های سال بعد بالا ببرد. نکته ی هیجان انگیز این است که اگر سامسونگ بخواهد نرخ بارگیری تصویر را بالا ببرد از 90HZ می گذرد و به 120Hz می رود. 
به این ترتیب S11 با صفحه نمایش های  Pro Motion آیپد پرو رقابت خواهد کرد. هرچند فناوری اپل مبتنی بر پنل LCD است. 
علت دیگری که می توان برای استفاده از بزرگترین باتری گوشی سامسونگ ، پشتیبانی از 5G است. 5G در مقایسه با 4G انرژی بیشتری مصرف می کند. در حال حاضر Galaxy S10+ 5G از باتری  4,500 mAh برخوردار است. بنابراین افزایش ظرفیت باتری به  5000mAh از کمبود انرژی برای نسل بعد تلفن های همراه جلوگیری می کند. 
از آنجا که Galaxy S11 تا بهار سال آینده به بازار نمی آید، خیلی از مشخصات آن در هاله ای از ابهام قرار دارد. اما باتری بزرگ گوشی های سامسونگ می تواند ضربه کاری به گوشی های پیکسل بزند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید