noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گوشی S8 موجب افزایش توانایی آن در عکسبرداری می گردد

نویسنده: gsmarena.com ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴ ق.ظ مشاهده: ۵۷۸ بار
بروزرسانی گوشی S8 موجب افزایش توانایی آن در عکسبرداری می گردد

سامسونگ آپدیتی دیگر را تنها در فاصله ی چند هفته ای از دیگر بروزرسانی گوشی S8 با کد نام سراسری SM-G950F ارائه نموده که در لیست ویژگی های ارتقاء یافته می توان ارتقاء عملکرد دوربین و بسته ی امنیتی را مشاهده نمود. 
 
این بروزرسانی گوشی S8 مخصوص ماه مارس نبوده و اگر اطلاع داشته باشید این بسته در تاریخ 18 مارس به گوشی شما اضافه گردیده. همانگونه که گفته شد این آپدیت با فاصله ی زمانی کم و دو هفته ای ارائه شده که برخی مشکلات امنیتی اساسی را برطرف می کند. این آپدیت به صورت OTA یا به صورت زنده و خودکار دریافت خواهد گردید و بهتر است تا دو روز آینده دسترسی به اینترنت داشته باشید.  
 
android-online-news-image-1

بروزرسانی گوشی S8

گوشی پرچمدار دو ساله ی سامسونگ ماه گذشته آپدیت اندروید 9 یا Pie را دریافت نمود. این آپدیت موجب شده تا کاربران این پرچمدار از لحاظ نرم افزاری و با تغییرات ظاهری ایجاد شده در رابط کاربری ، حس استفاده از یک S10 را داشته باشند.
 این دومین آپدیت بزرگ مخصوص این گوشی بوده که در ابتدا از اندروید 7 نوقا به اندروید 8 اوریو و اکنون نیز به اندروید 9 Pie. گوشی های پرچمدار به طور معمول دو آپدیت بزرگ را تجربه می کنند و احتمال میرود که در مورد S8 نیز همین طور باشد و تنها از این به بعد بسته های امنیتی را دریافت کند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید