noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گوشی Galaxy S10 اسکن QR را به دوربین اضافه می کند

نویسنده: sammobile.com ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷ ق.ظ مشاهده: ۲۰۸ بار
بروزرسانی گوشی Galaxy S10 اسکن QR را به دوربین اضافه می کند

بروزرسانی گوشی Galaxy S10 اسکن QR را به دوربین اضافه می کند

خانواده ی S10 در چند روز گذشته در کشورهای چین و هنگ کنگ که پردازشگر اسنپ دراگون دارند، بروزرسانی گوشی Galaxy S10 را دریافت کردند. هم اکنون سامسونگ برای گوشی های S10در سایر کشورها با پردازشگر اگزینوس به روزرسانی منتشر می کند. انتشار این به روزرسانی از سوییس شروع شده است. و همان طور که انتظار می رفت، به روزرسانی جدید اسکن QR را به نرم افزار دوربین اضافه کرده است. 

هنگامی که S9 و Note 9 با قابلیت وضعیت شب دوربین مثل S10 به روزرسانی شدند، انتظار می رفت قابلیت اسکن Qr به سری S10 نیز اضافه شود. این قابلیت با به روزرسانی امنیتی ماه ژوئن به S10 راه پیدا کرد. اگر شما دارای یکی از گوشی های Galaxy S10e, S10 و S10+ هستید، دیگر لازم نیست که برای اسکن کدهای QR برنامه های سوم شخص دانلود کنید یا از  Bixby Vision استفاده نمایید.

بروزرسانی گوشی Galaxy S10

همچنین شما می توانید از کرکره ی اعلانات خیلی سریع به اسکن QR در دوربین دسترسی پیدا کنید. به نظر می رسد این به روزرسانی قابلیت دیگری به این سری اضافه نکرده است البته نباید هم انتظار داشت با هر به روزرسانی شاهد یک تغییر بزرگ باشیم. فراموش نکنید که به روزرسانی های امنیتی به خودی خود مهم هستند و دستگاه را نسبت به آسیب های جدید ایمن می نمایند. 

آخرین به روزرسانی با شماره ورژن G97*FXXU2ASF3  در چند روز آینده در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. برای آن که ببینید این به روزرسانی برای دستگاه شما ارائه شده است به تنظیمات تلفن خود بروید، Software update را انتخاب کنید و بر روی  Download and install ضربه بزنید. همچنین می توانید به روزرسانی جدید را از پایگاه داده های سام موبایل دریافت نمایید. 


چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید