noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گوشی Galaxy Note 9 و دریافت پچ امنیتی مارس 2019

نویسنده: sammobile.com ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۵۷۷ بار
بروزرسانی گوشی Galaxy Note 9 و دریافت پچ امنیتی مارس 2019

بروزرسانی گوشی Galaxy Note 9

سامسونگ عرضه‌ی پچ امنیتی مارس 2019 را با انتشار آن برای گوشی Galaxy M20 در ابتدای این ماه آغاز کرد. این هفته، شرکت مذکور همان آپدیت را برای گوشی‌های Galaxy S8+ و Note 8 منتشر کرد. آخرین فبلت سامسونگ، Galaxy Note 9، در حال حاضر به این لیست افزوده شده و بروزرسانی گوشی Galaxy Note 9 در چندین کشور عرضه شده است.
این کشورها شامل مصر، سوئیس، آفریقای جنوبی، کشورهای اسکاندیناوی، اسلواکی، بلغارستان، یوگوسلاوی و چند بازار دیگر می‌شود. این بروزرسانی گوشی Galaxy Note 9 که با ورژن نرم افزاری N960FXXS2CSC1 در کشورهای اسکاندیناوی عرضه شده به نظر نمی‌رسد که چیزی بیش از رفع مشکلات امنیتی این فبلت پرچم دار را در خود داشته باشد. . پچ مارس هشت نقطه‌ی آسیب‌پذیری حیاتی سیستم عامل اندروید و یازده نقطه‌ی آسیب‌پذیری و آیتم‌های SVE که تنها نرم افزار سامسونگ را تحت تأثیر قرار می‌دادند، را رفع می‌نماید. 
کاربران گوشی Galaxy Note 9 در کشورهایی که بدان‌ها اشاره شد می‌توانند وارد بخش تنظیمات شده و سپس بر روی Software update کلیک کرده و بعد از آن گزینه‌ی Download updates manually را انتخاب نمایید. فارغ از این می‌توانید فریم ویر این آپدیت را به صورت دستی از اینترنت دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید