noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گوشی Galaxy A9 و Note 8

نویسنده: sammobile.com ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۶ ب.ظ مشاهده: ۲۶۰ بار
بروزرسانی گوشی Galaxy A9 و Note 8

بروزرسانی گوشی Galaxy A9 و Note 8

سامسونگ جزییات به روزرسانی امنیتی ماه می 2019 را منتشر کرد و حالا در حال انتشار بروزرسانی گوشی Galaxy A9 و Note 8 است. گوشی Note 8  در مراکش و A9 در هند با ورژن های N950FXXU6DSD5 و A920FXXU1BSDA آپدیت می شوند. 

قابلیت‌های قلم Note 8

کد امنیتی ماه می، 7 نقطه ی آسیب پذیر کشف شده در اندروید را هدف گرفته است که مهمترین آنها این امکان را به حمله کننده های از راه دور می دهد که کدهای دلخواه خود را از متن مورد نظرشان استخراج کنند. این کد امنیتی همچنین جلوی نشت 21 مورد را در نرم افزار سامسونگ می گیرد. یکی از این موارد اینست که متن ها و کلمات ذخیره شده در کیبورد سامسونگ از طریق Bixby بر روی  صفحه نمایش قفل شده پدیدار می شوند. البته گزارشی از این باگ توسط کاربران رویت نشده است. 

گوشی های سری A سامسونگ

برای دریافت بروزرسانی گوشی Galaxy A9 و Note 8 ، به تنظیمات بروید Software update را انتخاب کنید و بر روی Download and install ضربه بزنید. مشخص نیست که چه تغییراتی با این به روزرسانی اتفاق می افتد، اما شما می توانید در فهرست تغییرات در گوشی خود از آن ها اطلاع پیدا کنید. اگر امکان دریافت مستقیم به روزرسانی برای شما فراهم نیست، می توانید این آپدیت را از پایگاه داده های سام موبایل دریافت کنید و از طریق کامپیوتر، تلفن همراه خود را بروزرسانی کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید