noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گوشی Galaxy A8 Plus 2018 به اندروید پای

نویسنده: sammobile.com ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۶ ب.ظ مشاهده: ۶۲۳ بار
بروزرسانی گوشی Galaxy A8 Plus 2018 به اندروید پای

بروزرسانی گوشی Galaxy A8 Plus 2018

بروزرسانی گوشی Galaxy A8 Plus 2018 : این هم شاهدی دیگر برای اینکه امسال سامسونگ بسیار سخت‌تر بر روی آپدیت نرم افزاری کار می‌کند: این شرکت در اوایل مارس یک دستگاه میان رده را به آخرین مدل Android مجهز کرده است. گوشی Galaxy A8+ (2018) اکنون در روسیه از بروزرسانی گوشی Galaxy A8 Plus 2018 برخوردار خواهد شد.
 جای تعجب می‌باشد که سامسونگ قبل از دستگاه‌هایی مانند Galaxy A7 (2018) که در حال حاضر از نسخه‌ی بتای Pie بهره می‌گیرد، آپدیت مذکور را برای A8+ عرضه کرده است. البته این بدین معناست که در آینده‌ی نزدیک دستگاه‌های میان رده‌ی بیشتری به این آپدیت مجهز خواهند شد و این خبر خوبی‌ست.
البته هنوز زیاد هیجان زده نشوید. احتمال دارد که بروزرسانی گوشی Galaxy A8 Plus 2018 به طور انحصاری تنها برای روسیه منتشر شده باشد و ممکن است که به سایر بازارها نرسد. همچنین هنوز مشخص نیست که آیا گوشی Galaxy A8 (2018) نیز آپدیت مذکور را دریافت خواهد کرد یا خیر.
بروزرسانی گوشی Galaxy A8 Plus 2018 هم اکنون از طریق Samsung Smart Switch و دیتابیس‌های اینترنتی در دسترس می‌باشد. این آپدیت همراه با سیستم عامل Android Pie شامل پچ امنیتی فوریه 2019 نیز خواهد بود؛ اما هنوز باید منتظر بمانیم تا ببینیم که چه مقدار از ویژگی‌های Android Pie در این آپدیت حضور خواهند داشت.
 

نظر خودتان را ارسال کنید