noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گوشی Galaxy A7 2018 در روسیه

نویسنده: sammobile.com ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۶ ب.ظ مشاهده: ۶۳۸ بار
بروزرسانی گوشی Galaxy A7 2018 در روسیه

بروزرسانی گوشی Galaxy A7 2018 : یکی دیگر از گوشی‌های میان رده‌ی سامسونگ در لیست دریافتی‌های آپدیت Android Pie قرار گرفت. شرکت سامسونگ به دنبال عرضه‌ی آپدیت رسمی Pie در هفته‌ی گذشته برای گوشی‌های Galaxy A8 و Galaxy A8+ این آپدیت را برای گوشی Galaxy A7 در روسیه منتشر نموده است. این گوشی همچنین قبلا نسخه‌ی بتای سیستم عامل Android Pie را دریافت کرده بود؛ اما روسیه جزئی از برنامه‌ی بتا نبود.
همین مسئله شامل سایر بازارها نیز می‌شود. سامسونگ هنوز آپدیت مورد نظر را برای گوشی‌های Galaxy A8/A8+ و Galaxy A9 در بیش از یک کشور عرضه نکرده است؛ بنابراین انتظار نمی‌رود که این رویه برای گوشی Galaxy A7 (2018) تفاوتی بکند. بروزرسانی گوشی Galaxy A7 2018 همچنین از نظر پچ امنیتی اندکی قدیمی می‌باشد و از پچ امنیتی فوریه 2019 برخوردار است. این آپدیت تا جایی که به ویژگی‌ها و تغییرات مربوط می‌شود علاوه بر مشخصه‌های اصلی Android Pie از رابط کاربری One UI سامسونگ نیز برخوردار است. 
برای اینکه مطمئن شوید که آیا آپدیت مذکور (با ورژن نرم افزاری A750FNPUU1BSC4) برای دستگاه Galaxy A7 شما در دسترس می‌باشد یا خیر می‌توانید در قسمت تنظیمات گوشی خود وارد بخش Software Update شده و سپس بر روی Download updates manually کلیک کنید. اگر این آپدیت در کشور شما نیز منتشر شده باشد دانلود آغاز خواهد شد. علاوه بر این حالت می‌توانید به صورت دستی نیز فریم ویر این آپدیت را به طور جداگانه از اینترنت دانلود کرده و سپس آن را بر روی گوشی خود نصب نمایید.

official-galaxy-a7-android-pie-1 

بروزرسانی گوشی Galaxy A7 2018

نظر خودتان را ارسال کنید