noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گوشی نوت 8 با پچ امنیتی مارس 2019

نویسنده: sammobile.com ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۲۴۵ بار
بروزرسانی گوشی نوت 8 با پچ امنیتی مارس 2019

بروزرسانی گوشی نوت 8 با پچ امنیتی مارس 2019

گوشی Galaxy Note 8 در بسیاری از کشورها در سراسر جهان آخرین آپدیت پچ امنیتی اندروید را دریافت نموده است. سامسونگ آپدیتی با ورژن نرم افزاری N950FXXS5DSB4 در تایوان، بلغارستان، رومانی، سوئیس و منطقه‌ی اسکاندیناوی منتشر کرده است. پس عرضه‌ی آپدیت Android Pie در ماه گذشته این نخستین بروزرسانی گوشی نوت 8 در این کشورهاست.
علاوه بر این، انتظار می‌رود که بروزرسانی گوشی نوت 8 شامل رفع برخی از باگ‌ها و بهبودهای عمومی باشد؛ هرچند که باید منتظر انتشار لیست تغییرات بمانیم تا ببینیم آیا چیز قابل توجه دیگری جز پچ امنیتی مارس 2019 در این آپدیت هست یا خیر. پچ مارس هشت نقطه‌ی آسیب‌پذیری حیاتی سیستم عامل اندروید و یازده نقطه‌ی آسیب‌پذیری و آیتم‌های SVE که تنها نرم افزار سامسونگ را تحت تأثیر قرار می‌دادند، را رفع می‌نماید. گوشی Galaxy Note 8 نخستین پرچم‌داری است که پچ مارس را دریافت کرده و احتمالا سایر پرچم‌دارها (از جمله گوشی Galaxy S10) نیز در روزهای آینده آن را دریافت خواهند کرد.
کاربران گوشی Galaxy Note 8 در کشورهایی که بدان‌ها اشاره شد می‌توانند وارد بخش تنظیمات شده و سپس بر روی Software update کلیک کرده و بعد از آن گزینه‌ی Download updates manually را انتخاب نمایید. فارغ از این می‌توانید فریم ویر این آپدیت را به صورت دستی از اینترنت دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید