noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی گلکسی جی 3 2017 و گلکسی جی 6 پلاس در راه است

نویسنده: sammobile.com ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱ ب.ظ مشاهده: ۵۴۶ بار
بروزرسانی گلکسی جی 3 2017 و گلکسی جی 6 پلاس در راه است

بروزرسانی گلکسی جی 3 2017 و گلکسی جی 6 پلاس

بروزرسانی گلکسی جی 3 2017 در فرانسه، آلمان، ایتالیا و انگلستان در حال انتشار است که همه ی به روز رسانی های امنیتی ماه گذشته را در بر دارد. آپدیت مشابه دیگری با تغییرات عمده و با شماره ورژن جدید نیز برای گلکسی جی 6 پلاس برای هندوستان در راه است. 
به طور مشخص، به روزرسانی ها -بر پایه ی اندروید 8.0 برای گلکسی جی 3 (2017) و اندروید 8.1 برای گلکسی 6 پلاس - 5 مشکل اساسی و تعدادی از ناامنی ها در سیستم عامل اندروید و 15 مورد به روزرسانی برای نرم افزار سامسونگ را هدف قرار داده اند. در مورد سایر ویژگی ها حرفی در میان نیست. 
گلکسی اس 10 هم یک آپدیت مشابه در هفته ی حاضر دریافت می کند. 
در هفته ی حاضر سامسونگ آغاز به انتشار آپدیتی مشابه برای گلکسی اس 10 نمود. هرچند، برخلاف آپدیت منتشر شده برای گلکسی جی 3 (2017) و گلکسی 6 پلاس، این آپدیت بیش از حد انتظار ویژگی های جدید نرم افزاری برای دوربین، مثل جداسازی ویژگی عکاسی در شب و عکاسی خودکار ارائه کرده است. 
برای این که بدانید بروزرسانی گلکسی جی 3 2017 و یا گلکسی جی 6 پلاس شما دریافت شده، می توانید به تنظیمات گوشی خود بروید سپس در قسمت بروزرسانی نرم افزار  گزینه ی دانلود نرم افزار به صورت دستی را انتخاب کنید. همچنین شما همواره میتوانید نرم افزارها را از پایگاه داده های ما به منظور فلش کردن گوشی دانلود کنید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید