noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آخرین بروزرسانی گلکسی بادز ، استریم و تماس صوتی را بهبود می بخشد

نویسنده: sammobile.com ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶ ق.ظ مشاهده: ۱۲۰۷ بار
آخرین بروزرسانی گلکسی بادز ، استریم و تماس صوتی را بهبود می بخشد

آخرین بروزرسانی گلکسی بادز

بروزرسانی گلکسی بادز : حتماً شما هم مشتاق هستید تا جدیدترین بروزرسانی گلکسی بادز را دریافت نمایید. سامسونگ تقریباً هر ماه برای گلکسی بادز به روزرسانی منتشر می کند. به روزرسانی قبلی اتصال به بلوتوث را بهبود بخشیده بود. 
هم اکنون سامسونگ با جدیدترین به روزرسانی خود، کارکرد گلکسی بادز را بهبود بخشیده است. این بروزرسانی گلکسی بادز را می توان از طریق برنامه ی Galaxy Wearable بر روی دستگاه همگام سازی شده دریافت نمود. از ابزار کامپیوتری هم می توان برای به روزرسانی نرم افزار استفاده نمود. 
سامسونگ در حال انتشار ورژن  R170XXU0ASF3 برای گلکسی بادز می باشد. حجم بروزرسانی مذکور تنها 1 مگابایت است. در فهرست تغییرات، بهبود استریم موزیک و بهبود کیفیت تماس صوتی ذکر شده است. بعضی از کاربران مشخصاً از کیفیت تماس صوتی شکایت داشتند. کاربران امید دارند که به روزرسانی جدید نگرانی آن ها را برطرف کند. 
با این به روزرسانی، خطایی که در حالت صدای Ambient روی می داد، برطرف شد. همچنین میزان باتری برای هر یک از گوشی ها به صورت جداگانه نمایش داده می شود. 
گلکسی بادز را با تلفن همراه خود همگام سازی کنید و برنامه ی Galaxy Wearable را باز کنید. اگر به روزرسانی موجود باشد، پیامی بر روی صفحه ظاهر می شود. کسانی که ترجیح می دهند این کار را با کامپیوتر انجام دهند، می توانند از برنامه ی Galaxy Buds Manager  هم بر روی ویندوز و هم بر روی مک استفاده کنند. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید