noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی واتساپ و قابلیت قبل برنامه با Face ID یا Touch ID

نویسنده: phonearena.com ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۸ ب.ظ مشاهده: ۴۳۸ بار
بروزرسانی واتساپ و قابلیت قبل برنامه با Face ID یا Touch ID

بروزرسانی واتساپ و قابلیت قبل برنامه با Face ID یا Touch ID


بروزرسانی واتساپ : به تازگی آپدیتی کوچک اما بسیار مهم دریافت کرده که چت‌های کاربر را امن‌تر می‌سازد. این آپدیت مرتبط با ویژگی‌های Face ID و Touch ID است و در حال حاضر تنها برای کاربران نسخه‌ی iOS این برنامه در دسترس است.

بروزرسانی واتساپ
سازندگان واتس‌اپ تصمیم گرفته‌اند که یک لایه‌ی امنیتی اضافی برای کاربران این برنامه ایجاد کنند تا به آنها اجازه دهد که این برنامه را توسط Face ID یا Touch ID قفل کنند. برای استفاده از این آپدیت جدید تنها کافی است که به قسمت Settings/Account/Privacy رفته و حالت Screen Lock را فعال کنید. هنگامی که این حالت فعال شد، هر بار که واتس‌اپ را اجرا کنید برنامه از شما خواهد خواست که توسط Face ID یا Touch ID قفل آن را باز نمایید، در غیر این صورت نمی‌توانید وارد برنامه شوید. البته، اگر زیاد از واتس‌اپ استفاده می‌کنید این لایه‌ی امنیتی اضافی ممکن است اندکی اذیتتان کند؛ اما یادتان باشد که امنیت بهتر از شرمنده شدن است!
یک مورد دیگر که باید بدانید این است که: حتی در حالت Screen Lock، اگر ویژگی preview را فعال کرده باشید هنوز می‌توانید اعلان‌های واتس‌اپ را ببینید. همچنین در این حالت همچنان قادر خواهید بود که بدون نیاز به باز کردن قفل برنامه، از ویژگی پاسخ سریع استفاده کنید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید